Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• danielonnk
    replied
    Witam
    Proszę o pomoc przedstawiciela nc+...mam n na kartę, pakiet domowy opłacony był do 11.07.2013 r. po tym okresie miałem do 11.08.2013 pakiet bez opłat. Obecnie odbieram tylko FTA...W sobote zrobiłem przelew na doładowanie ponownie pakietu domowego....jaki jest okres oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty i czy po zaksięgowaniu zacznę automatycznie odbierać ten pakiet? czy trzeba dokonać jakiś dodatkowych operacji? przez dwa lata regularnie z wyprzedzeniem robiłem doładowania i nie było problemu, tym razem z racji wyjazdu odpuściłem jedno doładowanie...na stronie https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php
    znajduję potwierdzenie tego co wyżej tzn.dat aktywnych pakietów.
    Proszę o pomoc w tej sprawie

Leave a comment:

• pejo123
    replied
    napisał(a) ortax123 Zobacz post
    Kiedy NC+ przedstawi ofertę(migracyjną) dla użytkowników NNK??? Dlaczego jeszcze tego nie zrobili i kiedy możemy się spodziewać nowej oferty?
    w tym roku pewnie to nie nastapi....olewaja klietow na karte i tyle

Leave a comment:

• ortax123
    replied
    Kiedy NC+ przedstawi ofertę(migracyjną) dla użytkowników NNK??? Dlaczego jeszcze tego nie zrobili i kiedy możemy się spodziewać nowej oferty?

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Oprócz tego mogliby poprawić błąd bo na tej stronie jest zaznaczone że orange sport to kanal fta. Mogliby też przedstawić pakiet kanałów fta pod pakietem bez opłat żeby bylo widać ile ich jest i jakie to są na HotBird i Astrze lepiej by ta oferta wyglądała. Na stronie nc+ tak mają oprócz kodowanych wszystkie fta przedstawione, to czego na stronie n-ki nie może też tak być i na stronie TNKHD
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2013-07-28, 08:12.

Leave a comment:

• krzychuuu80
    replied
    napisał(a) max1990 Zobacz post
    Gdzie mogę znaleźć spis kanałów?

tu jest lista, ale nieaktualna
    http://n.pl/oferta/n-na-karte
    jest jeszcze vivapl i tvprozrywka - przynajmniej u mnie prosiłem w tym temacie żeby podac aktualną liste, ale niestety się nie doczekałem

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Aktualizacja na pewno będzie tyle tylko, że jeszcze nie znamy daty więc nie mogę Wam jej podać. W przypadku gdy będzie planowana taka aktualizacja poinformujemy Was o tym tak jak w przypadku każdej innej.

Leave a comment:

• pejo123
    replied
    napisał(a) fastrets Zobacz post
    Witam.mam pytanie do przedstawicieli nc+ czy do dekoderów TNK HD i NNK HD (DEKODER HD ITI 5800S) będzie w przyszłości aktualizacja oprogramowania (Zmiana kolorystyki na NC+) ?
    tez prosze o odp. na ten temat.....tylko nie piszcie prosze info. ze nie nieznacie terminu aktualizacji i czy wogóle ona sie pojawi

Leave a comment:

• max1990
    replied
    Gdzie mogę znaleźć spis kanałów?

Leave a comment:

• fastrets
    replied
    Witam.mam pytanie do przedstawicieli nc+ czy do dekoderów TNK HD i NNK HD (DEKODER HD ITI 5800S) będzie w przyszłości aktualizacja oprogramowania (Zmiana kolorystyki na NC+) ?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Odpowiedź udzielona

Leave a comment:

• doniu
    replied
    @Piotrek_nc+ Wysłałem emaila . Czekam na odpowiedź.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Wyślij mi dane swojej karty a wtedy zweryfikuję sytuację na karcie.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    ja tez wszystkie pakiety wykupione do 19 wrzesnia a tu tez w tym samym czasie zakodowane mialy być dostepne do czasu do kiedy miało się dostęp do 3 pakietów przed wprowadzeniem tych kanałów był taki warunek czyli pownienem miec dostep jeszcze
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2013-07-20, 13:21.

Leave a comment:

• doniu
    replied
    Czemu nie mam w N na kartę dostępu do stacji CANAL + HD , CANAL + FILM HD, CANAL + FILM2HD , CANAL + SPORT HD. Miałem dostęp do ww kanałów od 16 maja 2013 r. do 15 lipca włącznie - 16 lipca już miałem zakodowane . Czemu tak jest ?

Leave a comment:

• krzychuuu80
    replied
    a można dokładny spis kanałów ??? bo tutaj jest nieaktualna lista
    http://n.pl/oferta/n-na-karte
    u mnie świeci jeszcze viva i tvprozrywka

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+