Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• krzychuuu80
    replied
    ciekawe co mają powiedzieć Ci co im się kończy ważność doładowania i tylko tam mają zapisany numer konta na jaki mają wpłacić pieniądze

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Kwestia problemów ze stroną dotyczącą sprawdzania doładowania karty została głoszona i trwają prace nad przywróceniem jej funkcjonowania.

Leave a comment:

• tom-asz
    replied
    Krzychu nie tylko ty masz problem zgłosiłem juz to maja dać odp. w tym temacie http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...209#post750209

Leave a comment:

• krzychuuu80
    replied
    gdzie można sprawdzić ważność doładowania ??? bo na tej stronie od kilku dni mam błąd wczytywania strony ??? mam NNK
    https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_...oladowania.php

Leave a comment:

• matfiz1
    replied
    napisał(a) danielonnk Zobacz post
    A może nc+ wprowadziłoby jakąś świąteczną promocją dla klientów n na karte? może w końcu stworzono by możliwość wykupu pakietu canal +family bez koniecznosci wykupu pakietu posredniego? Chętnie bym skorzystał może nawet co miesiąc...rachunek dla nc+ jets prosty tak mają ode mnie 19.90 zł na miesiąc a mogliby mieć 39,80 zł...Druga propozycja to dodanie do pakietu premium dwóch kanałów dla dzieci (mini mini itp).
    Miałeś już tutaj kilka razy napisane/zasugerowane, ale Ci powtórzę: telewizja n na kartę to sucha gałąź, odpad nc+ i kompletnie nie zależy im na rozwoju tej części oferty prepaidowej. Nawet już zamówić telewizji na kartę się nie da bo albo zostaje Ci smart hd albo podpisanie cyrografu z abonamentem. Tak czy siak na Twoim miejscu nie liczyłbym na nic. Chyba, że przyjdzie ktoś z nc+ i mnie naprostuje

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    A może nc+ wprowadziłoby jakąś świąteczną promocją dla klientów n na karte? może w końcu stworzono by możliwość wykupu pakietu canal +family bez koniecznosci wykupu pakietu posredniego? Chętnie bym skorzystał może nawet co miesiąc...rachunek dla nc+ jets prosty tak mają ode mnie 19.90 zł na miesiąc a mogliby mieć 39,80 zł...Druga propozycja to dodanie do pakietu premium dwóch kanałów dla dzieci (mini mini itp).

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    SmartHD i SmartHD+. Przez miesiąc.

No i w DarmowymHD, ale to nie to forum...

Leave a comment:

• szybki_jozek
    replied
    napisał(a) tomkep Zobacz post
    SD. W TNK HD jest w pakiecie bezpłatnym.
    no dobra, a w której ofercie (z tych na kartę) Polsat HD leci w pakiecie bezpłatnym ?

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    napisał(a) szybki_jozek Zobacz post
    czy w NNK Polsat w pakiecie domowym leci w HD czy SD ?
    SD. W TNK HD jest w pakiecie bezpłatnym.

Leave a comment:

• szybki_jozek
    replied
    czy w NNK Polsat w pakiecie domowym leci w HD czy SD ?

Leave a comment:

• matfiz1
    replied
    napisał(a) jozefrot Zobacz post
    Poprzednie twory typu TNK HD czy zwykły TNK też są traktowane po macoszemu i nie są już rozwijane.To samo spotka NNK ,Smart HD jak i przyszłe.Chodzi tu zapewne o dobro tylko nowych klientów, starzy są widocznie firmie kulą u nogi.Smutne to ale prawdziwe
    Dla firmy (każdej zresztą) klient mający cokolwiek na kartę jest klientem nieatrakcyjnym, bo nie można nic z nim zrobić, może odejść w każdej chwili do konkurencji i właśnie dlatego oferty prepaid nie są rozwijane. Zauważ, że nawet trafić na stronę "n na kartę" jest trudno bo ciągle Cię przekierowuje na nc+ i kieruje w stronę abonamentu... Abonament to inna bajka, podpisujesz cyrograf na ileś tam miesięcy i mają Cię w garści.

Leave a comment:

• jozefrot
    replied
    Poprzednie twory typu TNK HD czy zwykły TNK też są traktowane po macoszemu i nie są już rozwijane.To samo spotka NNK ,Smart HD jak i przyszłe.Chodzi tu zapewne o dobro tylko nowych klientów, starzy są widocznie firmie kulą u nogi.Smutne to ale prawdziwe

Leave a comment:

• tom-asz
    replied
    A mnie dziwi fakt że zaprzestali rozwijać ofertę N na kartę bo według mnie oferta Smart HD jest do dupy a na pewno gorsza od eN-ki.

Jeden plus dla Smart HD jest to że opłacając z góry za rok ma się spory upust i to myślę że zrobili specjalnie wiedząc że ta oferta jest uboższa.

Ja bym chciał jeszcze do NNK programu Polsat Sport obojętne do którego pakietu grunt żeby był a skoro już jej nie rozwijają to do Smart HD żeby dali Eurosport i Polsat Sport to bym przeszedł na tą ofertę mimo to że jest gorsza.

Leave a comment:

• mcgiwer
    replied
    Czy mając dekoder "biały" w ofercie NNK, mogę przejść na nc+MIX? Zastanawiam się nad tą ofertą za 29 zł z roczną umową, bo jak bym się chciał zdecydować na ofertę z modułem camHD to już cena nie była by chyba 29 zł?

Nie mam pojęcia jak skasować wcześniejszy dublujący post.
    Ostatni raz edytowany przez mcgiwer; 2013-11-15, 21:40.

Leave a comment:

• mcgiwer
    replied
    Czy mając dekoder "biały" w ofercie NNK, mogę przejść na nc+MIX? Zastanawiam się nad tą ofertą za 29 zł z roczną umową, bo jak bym się chciał zdecydować na ofertę z modułem camHD to już cena nie była by chyba 29 zł?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+