Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywacja komfort+ w nc+ na kartę.

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Aktywacja komfort+ w nc+ na kartę.

  Witam.

  Mam problem z aktywacją pakietu KOMFORT+. Dostaję informację o tym, że dyspozycja nie może być przyjęta. Proszą jednocześnie o kontakt z BOK na co nie mam czasu. Przelew na kwotę 44,99 wykonałem i po sprawdzeniu na jaki okres wychodzi, że jest aktywna do 2018-03-23.

  Co mam z tym zrobić?

 • #2
  Z jakiej oferty chcesz przejść na nc+ na kartę z pakietem komfort? Bo np. oferta Smart HD nie ma tej opcji przejścia. Ewentualnie z błędem wysyłasz smsa sprawdź czy dobrze wpisujesz nr karty (cały numer razem z tą kreską przed ostatnią liczbą ma być)
  Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-01-26, 08:26.

  Komentarz


  • #3
   Mam ofertę nc+ na kartę. Aktywacji dokonałem dokładnie miesiąc temu. I z pakietu Start+ chcę przejść właśnie komfort+. Co do numeru karty wpisuję go poprawnie bo wysyłam go smsem na numer (+48) 725 72 72 72 i normalna zwrotka przychodzi. Problem jest gdy po numerze karty dopisuje A200 co powinno spowodować aktywację komfort+.

   Komentarz


   • #4
    Pomiędzy nr karty a tym A200 dajesz odstęp czy razem bo może tu tkwi problem. Mogą mieć jakiś problem techniczny w nc+ z tym jeżeli treść smsa jest zgodna.

    Komentarz


    • #5
     Daję odstęp.

     Komentarz


     • #6
      To wygląda, że treść smsa jest prawidłowa i nc+ ma jakiś problem techniczny z tymi smsami. Nic nie zrobisz trzeba poczekać i spróbować kiedy indziej jeżeli nie chcesz bezpośrednio dzwonić.

      Komentarz


      • #7
       Na infolinii tego "załatwić" nie można. Przynajmniej jeszcze miesiąc temu tak było i wątpię żeby się zmieniło. Aktywacja komfortu tylko sms-em taką odpowiedź dostałem od konsultanta.
       wyłącz tefałen, włącz myślenie

       Komentarz


       • #8
        Tylko sms-em jak pisałem się nie da. Przy rozmownie z konsultantką nc+ jak zadzwoniła do mnie to poruszyłem ten temat i odesłała mnie na nr 22 22 00 000

        Komentarz


        • #9
         Infolinia wszystkich ofert na kartę to ( +48 ) 22 430 7777, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
         wyłącz tefałen, włącz myślenie

         Komentarz


         • #10
          Witam,
          Dzisiaj podjąłem próbę załatwienia problemu opisanego przeze mnie i sprawę udało mi się wyjaśnić. Także temat można zamknąć.
          Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wpisy na temat.

          Komentarz


          • #11
           W jaki sposób udało ci się to załatwić? SMS został przyjęty bez problemu czy telefonicznie?

           Komentarz


           • #12
            Pierwotnie spróbowałem sprawę załatwić w salonie nc+ w Rzeszowie i niestety dostałem informację, że temat telewizji na kartę załatwię tylko przez kontakt z infolinią (co moim zdaniem jest nieporozumieniem) .
            Zadzwoniłem więc na infolinię i dowiedziałem się, że aby aktywować tą ofertę trzeba doładować złotówkę czy dwie więcej niż to 45 zł i powinno przejść. Wrócę do Przemyśla i za kilka dni będę coś próbował zrobić.
            Jednocześnie podzielę się jeszcze spostrzeżeniem które dotyczy moderatorów i administratorów. Zgłosiłem coś co nie powinno mieć miejsca na tym forum a Państwo po prostu śpią - tak nie powinno być.

            Komentarz


            • #13
             Instrukcję jak uruchomić pakiet Komfort+ można odnaleźć na stronie http://ncplus.pl/telewizja-na-karte?...pm_source=menu . Tak, numer na infolinię TNK to ( +48 ) 22 430 7777.
             Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
             Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


             Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

             Komentarz


             • #14
              O tym numerze wiem, o sposobie aktywacji także wiem. Za 2-3 dni dam znać czy mi się udało zgodnie z tym co podpowiedział mi konsultant.
              Pozdrawiam.

              Komentarz


              • #15


               Witam.Ja mam inne pytanie.Na 99% jestem już prawie pewny,że z pakietu Komfort+ oferty nc+na kartę nie da się zejść na pakiet Start+nc+na kartę.Czuję ze ta akcja jest jednorazowa i nie ma powrotu na pakiet Start+ a nic o tym nie pisze.. Jak z tym powrotem na pakiet Start+ jest na prawdę?Da się po np.2mies. wrócić na Start+ czy nie? Może już ktoś aktywował ten pakiet Komfort+i chciał wrócić na Start+??
               WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
               01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
               01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

               Komentarz

               Pracuję...
               X
               nc+