Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karta w ofercie NC+mi przejscie na abonament

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• bonifacygrzes
    założył(a) wątek Karta w ofercie NC+mi przejscie na abonament

Karta w ofercie NC+mi przejscie na abonament

W jakiej cenie po przejsciu na abonament mógł bym dostać kanały eleven canał+sport umowa na rok ?Posiadam własny dekoder i kartę oferty nc+mix aktywną.

• w-ede
    replied
    A jaki by był koszt tego? Tego canal+ to pół roku za free czy jakaś cena jest? Mogę jakieś szczegóły?

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) w-ede Zobacz post
    Witam. Zakupiłem kilka dni temu moduł CI+ z telewizją na kartę z pakietem start+. I mam kilka pytań.
    -Rozumiem że pakiet Extra+ z Canal+ dostałem na 1 miesiąc za free?
    -Czy jeśli po miesiącu nic nie zrobię (żadnego doładowania, umowy itp) to zostanie mi to wyłączone?
    -Jeżeli zadecyduje po powiedzmy 2 miesiącach podpisać umowę mogę się udać do dowolnego punktu sprzedaży tak?
    -Jaka cena na dzień dzisiejszy by mnie obowiązywała za pakiet Extra+ z Canal+ zachowując mój moduł? Jak podano w ofertach nc+mix 89,99 czy 99,99 zł?
    Tak 1 mies za free.
    Tak,zostanie wyłączone.
    Możesz to zrobić przez stronę internetową,telefonicznie w BOK ofert na kartę lub w punkcie.
    Cena 89,99 ale taniej wyjdzie:Comfort+(29,99) dopełnienie do Extra+ i 8xC+ na 6mies.

Leave a comment:

• w-ede
    replied
    A co z moim pytaniem?

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    adam1200
    należy doprecyzować ustawienia anteny. Trzeba robić to ostrożnie pamiętając, by poszczególne ruchy były nie większe niż kilka milimetrów. Po każdej korekcie należy odczekać kilka sekund, by dekoder mógł obliczyć i wyświetlić na ekranie telewizora aktualną jakość sygnału.
    Ostatnią czynnością powinna być korekta ustawienia konwertera. Można go bowiem obracać wokół jego własnej osi. Również w tym wypadku zalecana jest ostrożność i niewielki zakres pojedynczych ruchów. Zalecana minimalna jakość sygnału to 50% lub więcej.

Leave a comment:

• adam1200
    replied
    Witam posiadam Multiroom na dwa dekodery i teraz był potrzebny jeszcze jeden podpisałem nowa umowę na następny dekoder dokupiłem nowy konwerter na cztery wejścia bo stary był na dwa wszystko podłączyłem i pojawił się problem na starym konwerterze wszystko działa a na nowym na dwóch dekoderach starych siła i jakość jest 0 a na nowym siła 100 jakość 0 i nie wiem może być że nowy konwerter jest popsuty a może coś trzeba innego zrobić proszę o pomoc

Leave a comment:

• w-ede
    replied
    Witam. Zakupiłem kilka dni temu moduł CI+ z telewizją na kartę z pakietem start+. I mam kilka pytań.
    -Rozumiem że pakiet Extra+ z Canal+ dostałem na 1 miesiąc za free?
    -Czy jeśli po miesiącu nic nie zrobię (żadnego doładowania, umowy itp) to zostanie mi to wyłączone?
    -Jeżeli zadecyduje po powiedzmy 2 miesiącach podpisać umowę mogę się udać do dowolnego punktu sprzedaży tak?
    -Jaka cena na dzień dzisiejszy by mnie obowiązywała za pakiet Extra+ z Canal+ zachowując mój moduł? Jak podano w ofertach nc+mix 89,99 czy 99,99 zł?

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    bonifacygrzes
    oferty są różne pod tym adresm https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus/formularz znajdziesz pakiet za 29,90zł/mc i umowę na 12mc. Po zmianie oferty na ofertę abonemnatową będziesz mógł aktywować opcje Eleven Sport, w cenie regularnej 15,90 bądź w cenie promocyjnej 11,90zł/mc przez 12 miesięcy.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+