Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką opcję najlepiej teraz wybrać ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jaką opcję najlepiej teraz wybrać ?

Od jakiegoś czasu nie jestem już abonentem nc+ i za bardzo nie jestem w temacie, ale mam takie pytanie: moi rodzicom właśnie skończyła się tv na kartę którą wzięli rok temu. Teraz jeszcze przez miesiąc będą mieli parę kanałów, nie wiem jednak co im teraz doradzić. Ojcu zależy na TVN24 a jak widzę w aktualnej ofercie na tzw. kartę już tego nie ma. Jak dobrze rozumiem jedyną opcją jest teraz przejście na abonament? Gwoli ścisłości - rodzicom chodzi oczywiście o jak najmniejszą opłatę miesięczną. Z góry dzięki za wszelkie sugestie co teraz robić. Pozdrawiam !

Wybierz pakiet Start+ Mix+ z dekoderem własnym za 19.99zł / 12miesięcy albo abonament 19,99 / 24 miesiące w tym dwa pierwsze są bezpłatne + najtańszy dekoder 2zł wifibox

Komentarz

W każdym prepaid przecież masz wsi 24, cała prawda całą dobę.
      ...ale jak się skończyła to doładuj jeżeli rodzice byli z tego zadowoleni.
      wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Można jeszcze na allegro kupić używany dekoder z ofertą TNK HD/NNK, ze wszystkich ofert pre-paid ta jest najlepsza najwięcej kanałów. Za jeden pakiet 19.90 zł. Tylko teraz trzeba poczekać kilka dni bo to co było wystawione pokończyło się ale w ciągu tych paru dni powinny się pojawić z powrotem
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-07-17, 08:27.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+