Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reaktywacja zakonczona niepowodzeniem

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Reaktywacja zakonczona niepowodzeniem

Mam problem z reaktywacja karty.
    Mialam nie zaplacony abonament i zablokowali mi karte.
    Natychmiast zaplacilam zaleglosci, na moim koncie mam nadplate w wysokosci 32 PLN.
    Zalogowalam sie na ica.cyfraplus. Zaraz po zalogowaniu jest napisane, ze moja umowa zostala zawieszona (pewnie przez to, ze mialam zaleglosci)
    Sprawdzilam stan konta i widze teraz ze jestem na plusie.
    Ustawilam tuner na kanal 11 (TVP) tam widze okienko, ze nie mam uprawnien i mam nacisnac OK na pilocie.
    Zostalam przekierowana na kanal 958. Tam widnieje "UPRAWNIENIA DO ODBIORU WYGASLY"
    Pozostan na tym kanale. Wejdz do Internetowego Centrum Abonenta"
    Wiec jestem teraz na ica.cyfraplus, weszlam w opcje reaktywacja karty i po nacisnieciu na REAKTYWACJA wyskakuje na srodku komunikat
    "reaktywacja zakonczona niepowodzeniem" !!!
    Niestety siedze teraz za granica i nie moge skontaktowac sie telefonicznie.
    Pozostal mi formularz (Napisz do nas") Napisalam, ale obawiam sie ze bede czekac i czekac.
    Mial juz ktos taki problem? Moze byc, ze sami mi rozwiazali umowe? (placilam ponad 4 lata i nigdy nie mialam zaleglosci)
    Prosze o pomoc.
    THX
    Ostatni raz edytowany przez Jaskiniowiec; 2015-10-07, 14:48.

sprawa zalatwiona!
    W razie zablokowania karty przez nieoplacenie karty trzeba jednak zadzwonic do nich. Sami wtedy wlaczaja sygnal.
    Wszystko znow smiga.
    Prosze o zamkniecie tematu

Komentarz

Wątek zamykam.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+