Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

FLAC

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Na chwilę obecną nie posiadam takiej informacji. O wszelkich zmianach i nowościach, będziemy natomiast informować na bieżąco.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2016-01-21, 20:25.

Komentarz

Czy jest już znana data wdrożenia odczytu FLAC w media player?

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
        Obsługę formatu FLAC planujemy wdrożyć w 2016.
        Czy już wiadomo coś więcej?
        Ostatni raz edytowany przez citizen; 2016-04-22, 13:19. Powód: brak odpowiedzi

Komentarz

Czy jest już znana data wdrożenia odczytu formatu FLAC ?

Komentarz

@ citizen otrzymaliśmy informację, że w związku z niewielką popularności oraz brakiem zainteresowania Abonentów format FLAC nie zostanie wprowadzony w najbliższym czasie.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

O, abonenci są brani pod uwagę. Czy jest szansa że w związku z małym lub brakiem zainteresowanie ze strony abonentów niektóre kanały znikną z nc+? Ot choćby taki Canal+ Discovery ma oglądalność na poziomie 0,02 to jest pewnie kilkaset osób, góra 1000. Przy ponad 2 mln. abonentów nc+ oznacza to brak zainteresowania kanałem

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
                O, abonenci są brani pod uwagę. Czy jest szansa że w związku z małym lub brakiem zainteresowanie ze strony abonentów niektóre kanały znikną z nc+? Ot choćby taki Canal+ Discovery ma oglądalność na poziomie 0,02 to jest pewnie kilkaset osób, góra 1000. Przy ponad 2 mln. abonentów nc+ oznacza to brak zainteresowania kanałem
                również ze zdziwieniem przeczytałem wpis nc+ przedstawiciela, zastanawiam się w jaki sposób doszedł do takiego ciekawego wniosku??? Gdzie podziała się dawna dbałość o jakość - w tym wypadku dźwięku, którą platforma się chwaliła... ? Format FLAC jest dostępny min. w smartphonach, do klienta należy wybór jakości ... rozumiem, że platforma nie myśli o rozwoju?

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
                  Obsługę formatu FLAC planujemy wdrożyć w 2016.
                  niedługo maj 2016 a z planów, jak zwykle nici, a zawsze natarczywego abonenta możemy zauroczyć "hasłem" - wkrótce lub planujemy w 2017 roku
                  TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+