Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrola Rodzicielska - Lista nagrań

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Kontrola Rodzicielska - Lista nagrań

  Witam, czy jest możliwość wprowadzenia blokady rodzicielskiej przy wchodzeniu do listy nagrań na dysku? Bardzo potrzebuję zabezpieczyć nagrania przed usuwaniem.

  Dekoder Turbo 500GB.  Pozdrawiam - Adrian

 • #2
  Ale chyba zabezpieczenie nagrania przed usuwaniem a kontrola rodzicielska to nie to samo ?

  Komentarz


  • #3
   Może mu dzieci usuwają?

   Komentarz


   • #4
    No zapewne

    Generalnie z tego co się orientuje jest opcja zabezpieczenia hasłem lub po prostu zabezpieczenia filmu przed skasowaniem (musisz potwierdzić - ale to chyba nie rozwiąże problemu?) - tylko nigdy tego nie używałam bo nie było takiej potrzeby.

    Komentarz


    • #5
     napisał(a) LFC Zobacz post
     Może mu dzieci usuwają?
     Pewnie tak jest w istocie. Zabezpieczyć hasłem, by nie ogladały tego, co tato sobie nagrał, to można. Ale jak są złośliwe, to wystarczy cztery kliknięcia i po nagraniu tatusia nie ma śladu. Gdyby była możliwość zablokowania pinem listy nagrań, to by rozwiązało problem i nie musiałby nawet zmieniać tytułów filmów sugerujacych jednoznacznie, jakie treści mogą zawierać. Oczywiście, nie zakładam, że Autorowi tego wątku o takie nagrania chodzi, ale to naprawdę może być denerwujące, gdy w ciągu paru minut dziecko może usunąć wszystkie nagrania; zwłaszcza te, które były zbierane przez dłuższy czas i czekały na obejrzenie.
     TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

     W nc+ od 6.11.2013r.

     Do 31.01.2020: pakiet START+

     Komentarz


     • #6
      Kontrola rodzicielska właśnie po to żeby zablokować dostęp do listy nagrań.
      Nie chodzi mi o treści przeznaczone dla dorosłych (bo oglądanie filmu akurat da się zablokować), ale właśnie o jakiś sposób na zabezpieczenie nagrań przed usuwaniem.

      Za każdym razem jak nagram film to muszę chować pilota przed dzieckiem bo czyści (nie specjalnie) całą listę nagrań. Jest to dla mnie i żony bardzo uciążliwe i praktycznie nie ma możliwości zostawić sobie jakieś nagrania "na dłużej".

      Czy jest opcja programowa aby objąć kontrolą rodzicielską dostęp do listy nagrań ?
      Chyba nie jest to jakaś skomplikowana funkcja ? :/

      Komentarz

      Pracuję...
      X
      nc+