Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nagrywanie odcinków

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nagrywanie odcinków

Czy w NC+ będzie możliwość nagrywanie odcinków seriali po tytułach tak jak jest to w UPC?

Nie wiem jak to jest w UPC ale w nc+ jest taka opcja.

Komentarz

napisał(a) LFC Zobacz post
      Nie wiem jak to jest w UPC ale w nc+ jest taka opcja.
      Ciekawe, a jak to działa?

Komentarz

Klikasz nagraj program no i tyle.

Komentarz

napisał(a) LFC Zobacz post
          Klikasz nagraj program no i tyle.
          No, jak pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, koledze chodziło o coś zupełnie innego. O funkcjonalność, gdzie np. wpisując tytuł serialu masz możliwość zaplanować nagranie kolejnych odcinków bądź nawet w przystępny sposób je wyszukiwać. Czy przykładowo, aby w wynikach wyszukiwania pojawiły się odcinki pogrupowane i przystępnie ponumerowane. W tej chwili a i owszem znajdziesz je, ale żeby sprawdzić np numer odcinka to już trzeba klikać w szczegół. O numerze serii to nie wspominam bo tego praktycznie nie ma. Jesteśmy zdani na to co ktoś wpisze w tytule filmu, a tu chodzi o niezależną numerację sezonu/odcinka po której możnay programować, wyszukiwać itp itd. Ja przynajmniej tak to rozumiem i to znacznie ułatwiłoby życie osobom, które oglądają dużo seriali.

Komentarz

Dobre pytanie. Dołączam się do prośby o taki "ficzer".

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
              No, jak pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę, koledze chodziło o coś zupełnie innego.
              Właśnie nie wiedziałem, nawet nie zdawałem sobie sprawy że takie opcje gdziekolwiek są.

Komentarz

Chodzi mi o możliwość wyboru "Nagraj wszystkie odcinki"

Wtedy dekder nagrywając np. TOP GEAR odc. 001

czeka aż na tym kanale będzie emitowany TOP GEAR odc. 002

i go nagrywa.

W nc+ mamy możliwość nagrywania ale tylko ile odcinków ma zostać nagranych ,ale pod warunkiem że będą emitowane o wcześniej predefiniowanym czasie.

Jeżeli zmieni się godzina emisji transmisji to nagra się to co akurat będzie emitowane.

Chciałbym aby dekoder nagrywał po tytułach a nie po czasie jaki zadeklarujemy
                Ostatni raz edytowany przez Bosek; 2014-01-03, 09:44.

Komentarz

napisał(a) Bosek Zobacz post
                  Chodzi mi o możliwość wyboru "Nagraj wszystkie odcinki"

Wtedy dekder nagrywając np. TOP GEAR odc. 001

czeka aż na tym kanale będzie emitowany TOP GEAR odc. 002

i go nagrywa.

W nc+ mamy możliwość nagrywania ale tylko ile odcinków ma zostać nagranych ,ale pod warunkiem że będą emitowane o wcześniej predefiniowanym czasie.

Jeżeli zmieni się godzina emisji transmisji to nagra się to co akurat będzie emitowane.

Chciałbym aby dekoder nagrywał po tytułach a nie po czasie jaki zadeklarujemy
                  Takie cuda (a raczej podstawowe funkcje dekoderów) wszędzie POZA Polską.

Przypomnij sobie słowa Sojki, który stwierdził, że chociaż nboxy mają wiele możliwości to i tak Polacy nie będą potrafili je w pełni wykorzystać, więc ..... nie ma sensu ich uruchamiać

Reasumując : potrafimy tylko zmieniać kanały (dlatego dodają nowe) i ewentualnie nagrywać (ale już nie przez intenet - więc ta opcja raz działa a raz nie)

Komentarz

Z góry przepraszam jeżeli zadam trywialne pytanie, ale czy w końcu jest nagrywanie seriali wg odcinków o którym mowa w powyższym temacie?

Komentarz

napisał(a) rULEz Zobacz post
                      Z góry przepraszam jeżeli zadam trywialne pytanie, ale czy w końcu jest nagrywanie seriali wg odcinków o którym mowa w powyższym temacie?
                      Nie wiem jak to wygląda w UPC, w nc+ masz dwie opcje:
                      1. nagrywanie cykliczne wg czasu
                      2. zaplanowanie nagrania kolejnych odcinków znalezionych po naciśnięciu "znajdź podobne"
                      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

adn. 1. Małe przesunięcie czasowe w programie i kicha...
                        adn. 2. Typowa manufaktura...

W UPC gdy naciskasz na danym serialu nagrywaj, otrzymujesz info z zapytaniem, czy ten odcinek, czy cała serię. Ta funkcjonalność to jedyna pozytywna rzecz w UPC
                        ... o reszcie nie chce nawet pamiętać ;)

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+