Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozszerzenie funkcjonalności usługi multiroom

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Rozszerzenie funkcjonalności usługi multiroom

  Witam,
  na starym forum były doniesienia o możliwości oglądania Nki na konsoli PS3 przez pewną serię dekoderów.
  Nawet Wasz dostawca sprzętu otwarcie twierdzi, że takie coś jest możliwe, byle aby sprzęt dodatkowy odsługiwał zabezpieczone DLNA, a takowe obsługuje właśnie PS3. http://www.adbglobal.com/products/in...ulti-room.html

  Sam widzę dekoder Turbo jako serwer mediów na moim PS3, jedyne co to dekoder (CLRA) używa takiego szyfrowania, którego nie rozpoznaje PS3 i konsola nie jest w stanie wysłać zapytania o zabezpieczenia, ale we właściwościach poszczególnych strumieni da się odczytać nazwy kanałów.

  Rozumiem, że dodatkowe dekodery to dla Was korzyść z aktywacji i potem abonamentu za MR, ale może warto rozważyć to, że niektórzy nie chcą dodatkowych pudełek w pokoju (tak jak nie potrzebują ich właściciele telewizorów z DVB-S2 i gniazdem CI+ - im wystarczyłby moduł) i wystarczy im właśnie takie oglądanie via PS3.

  Myślę, że wystarczyłoby obniżyć o 5-10zł opłatę za MR Premium i chętni by się na takie rozwiązanie znaleźli. Aktywację usługi można by ustalić na jakimś akceptowalnym poziomie - Wy byście mieli wpływy, nikt by Wam nie blokował sprzętu, a klient byłby zadowolony.

  Skoro ma być to nowa definicja rozrywki...
  Ostatni raz edytowany przez thonka; 2013-03-24, 17:43.
Pracuję...
X
nc+