Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiadomienie o pojawieniu się pozycji w programie

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Powiadomienie o pojawieniu się pozycji w programie

Chcę obejrzeć konkretną pozycję (np. film lub serial), której nie ma aktualnie w programie żadnej stacji na najbliższe tygodnie. Czy zna ktoś aplikację lub usługę, która automatycznie mnie powiadomi, gdy któraś ze stacji umieści wybrane przeze mnie pozycje w swojej ramówce?
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Osobiście korzystam z serwisu filmweb. Nie jest to dokładnie czego szukasz, ponieważ samoistnie nie przypomni o pozycji jak ta wskoczy do ramówki, ale dany tytuł można dodać do katalogu "chcę obejrzeć" i tam podglądasz czy w najbliższych 2 tygodniach będzie gdzieś emisja danego tytułu.
    Generalnie aplikacja ma swoje wady np. dorzucając serial nie widać go w tymże katalogu, a co najgorsze nie wiadomo, która to seria i epizod.
    Najlepiej zaglądać przez stronkę i tam przejrzyście i szybko wypatrzysz co i kiedy leci, oraz przeglądając listę seriali po kliknięciu w dany tytuł widzimy szczegóły numeru serii itd.

Komentarz

Sorka za post pod postem
      Attached Files

Komentarz

Dzięki, zobaczę jak to działa.
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Powinno Ci podejść Generalnie serwis służy do komentowania, oceniania i rekomendacji pozycji, ale od kilku lat służy mi do wyłapania emisji i to się sprawdza w opisanej formule.

Komentarz

Jestem zdecydowanie za

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+