Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ GO - nadaje się do całkowitej zmiany

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NC+ GO - nadaje się do całkowitej zmiany

Niestety czy to strona czy to apka NC+ Go nie robi tego co powinna robić czyli cieszyć, bawić, relaksować. Mega porażka w czasie działania. Apka jest do całkwoitego przebudowania jak strona. Ciagłe błędy, zawiesza się non stop. Programiści i osoby obsługujące przyjmowanie reklamacji nie chcą słuchać co się do nich mówi i jak się do nich mówi. Ciągłe wyuczone, wyklepane zapytania o to samo - mało tego nie rozumieją co się do nich mówi, nie wiedzą o co chodzi - istny brak kompetencji. Tyle razy zgłaszałem problem awaryjnej apki z całym z obrazowanie jakie błędy na jakim sprzecie lub na jakich sprzetach - konfiguracjach itd. Słabo NC+, słabniecie i bardzo. POLSAT idzie ostro do przodu - np. wypuszczenie nowego dekodera - mega elastycznego i nie majacego blokad co do pewnych potrzebnych rzeczy co w NC+ tak wkurza.

O ile nc+ często krytykuje za rożne rzeczy, o tyle akurat tej aplikacji będę bronić. Niedawno wróciłem z wakacji podczas, których wieczorami często korzystałem z nc+go zarówno na telefonie z androidem jak i na laptopie z Windows 7. W obu przypadkach wszystko chodziło bezproblemowo i ani razu nie miałem żadnych zacięć, błędów itd. Możliwe, że mam szczęście i mój sprzęt akurat jest kompatybilny chociaż telefon mam dość nietypowy bo OnePlus5, który nie jest popularną marką ani modelem w Polsce. Tak czy inaczej mnie osobiście apka się podoba i działa bez zarzutu.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+