Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transmisje sportowe bez komentarzy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Transmisje sportowe bez komentarzy

Bardzo ciekawa opcją podczas transmisji wydarzeń sportowych na kanałach nc + mogłaby być możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej bez komentarza, z samym tylko dźwiękiem ze stadionów. Komentatorzy chyba nie dostają premii od ilości słuchających ? ;) Audiodeskrypcja już jest, to może pora i na taki luksus jak "brak komentarza". Na prawdę pomijając poziom komentowania meczy, czasem mam dość tłumaczenia sytuacji oczywistych na boisku. Co szanowne forum na taką propozycję ? Są w ogóle platformy które udostępniają taką funkcje ?
    Ostatni raz edytowany przez albin142; 2016-11-21, 23:27.

Jestem za!

Komentarz

Mało chętnych, spodziewałem się więcej. ;) Zwłaszcza ze temat jest już poruszany w internecie, choć nie na tym forum. Tak na marginesie, może ktoś wie czy jest ktokolwiek w Europie albo na świecie kto udostępnia taki "luksus" jak mecz piłki nożnej bez komentarza ?

Komentarz

Nie wiem jak dzisiaj, bo dawno nie próbowałem ale zdarzało się, że jak mecz LM leciał w 5.1 to wystarczyło wyciszyć głośnik centralny ;)

Komentarz

Hm, gdzieś się kiedyś dokopałem w necie do informacji, że telewizja N albo to już była NC+ na osobnych testowych kanałach sportowych pozwalała oglądać mecz bez komentarzy, wystarczyło zmienić ścieżkę.
          Żeby tak Tomasz Dryła, Mirek Jabłoński czy Krzysiek Cegielski oprócz Speedwaya zaczeli komentować piłkę nożną, podejrzewam że przestałbym szukać sposobu na pozbycie się komentarza, przynajmniej nie na zawsze.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+