Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zdalne zlecanie nagrywania

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Zdalne zlecanie nagrywania

  Chciałem się dowiedzieć dlaczego zrezygnowano i kiedy zostanie przywrócona opcja zlecania zdalnie nagrywania na dekoderze programów. Tak jak to było kiedyś w ramach strony n.lajt.pl, czy potem bezpośrednio przeglądając program telewizyjny na stronie ncplus. Teraz nawet Wasza własna aplikacja tego nie obsługuje.
  Uważam, że to standard i wszyscy teraz mają taka możliwość (CP, UPC itd.) a niektórzy to mieli nawet 11 lat temu (PVR - KISS DP-558)
  Oczekuję, że ta funkcja wróci jak najszybciej bo uważam, że jest potrzebna.
  Nie samym VOD człowiek żyje zwłaszcza, jak teraz dziwnie mało rzeczy można oglądać z dekodera podłączonego nie tylko do anteny satelitarnej ale również do internetu, a normalnie dostępnego w ramach player.pl

 • #2
  @ Toperz dziękuję za przesłane uwagi. Sugestie naszych Abonentów pozwalają te oczekiwania wyraźnie określić i są dla nas cenną wskazówką w dalszym rozwoju. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem strony internetowej www.ncplus.pl.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+