Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł CI

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Moduł CI

w sklepie ncplus link tu nie udostępniacie modułów CI, a z kolei na allegro jest pełno ofert link allegro...
    Czy po zakupie takiego modułu z allegro będzie działał dobrze czy są problemy? i trzeba dzwonić do was aby parować to ?
    ewentualnie jaki jest polecany model?
    tyle informacji podaje producent o tym gnieździe w TV
    CI/CI+/2CI+
    CI+(1.3)
    Ostatni raz edytowany przez spiro; 2014-11-30, 17:08.

To moduły z nc+MIX (np. ten http://allegro.pl/nc-mix-modul-cam-h...811077943.html). Jeżeli moduł nie był wcześniej aktywowany - po aktywacji pierwszy miesiąc pakietu CANAL+ Platinum (wszystkie kanały tematyczne + 6xCANAL+) są bezpłatnie, a później należy doładować kartę lub podpisać umowę na jeden z pakietów z tej strony: http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy
    Moduł powinien współpracować z Twoim telewizorem. Jeżeli masz już umowę np. z dekoderem - nie ma możliwości otrzymania modułu CI. Musisz zakończyć obecną umowę i podpisać nową z własnościowym modułem. Przy sprzęcie własnościowym nie ma możliwości korzystania z multiroom. Przy module nie działają również rzeczy takie jak VOD, nc+go, nc+go tv (dawniej netVOD+) itp.
    Ostatni raz edytowany przez emanuel.adisadebe; 2014-11-30, 21:58.

Komentarz

Pierwszy raz coś takiego widzę
      "Jeżeli masz już umowę np. z dekoderem - nie ma możliwości otrzymania modułu CI. Musisz zakończyć obecną umowę i podpisać nową z własnościowym modułem."
      Od kiedy to nie można mieć 2 umów Emanuel???
      np.
      1 na abo z dekoderem,2 z modułem w mixie.
      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) Kris1975 Zobacz post
        Pierwszy raz coś takiego widzę
        "Jeżeli masz już umowę np. z dekoderem - nie ma możliwości otrzymania modułu CI. Musisz zakończyć obecną umowę i podpisać nową z własnościowym modułem."
        Od kiedy to nie można mieć 2 umów Emanuel???
        np.
        1 na abo z dekoderem,2 z modułem w mixie.
        Nie sprecyzowałem. Miałem na myśli, że nie można wymienić dekodera na moduł podczas trwania umowy.

Komentarz

napisał(a) emanuel.adisadebe Zobacz post
          Nie sprecyzowałem. Miałem na myśli, że nie można wymienić dekodera na moduł podczas trwania umowy.
          No teraz to zrozumiała sprawa.
          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

dzięki za info

Komentarz

napisał(a) spiro Zobacz post
              w sklepie ncplus link tu nie udostępniacie modułów CI, a z kolei na allegro jest pełno ofert link allegro...
              Czy po zakupie takiego modułu z allegro będzie działał dobrze czy są problemy? i trzeba dzwonić do was aby parować to ?
              ewentualnie jaki jest polecany model?
              tyle informacji podaje producent o tym gnieździe w TV
              CI/CI+/2CI+
              CI+(1.3)
              ale nadal nie ma odpowiedzi.
              Ja mam od kilku lat (najpierw wizja, cyfra). Pytanie jak wyżej czy po kupnie samego modułu cam http://allegro.pl/listing/listing.ph...-isqm-1-e-0113 mogę włożyć swoją kartę do niego i bedzie działać z tą stara kartą w tv?
              Pomocy kończy mi się umowa a nie chce przechodzić do CP

Komentarz

kimus, na tym module Ci powinno bez problemu działać:
                http://allegro.pl/cam-modul-ci-aston...126045477.html
                Jak pisze gość: POD NC+ oznacza, że jeżeli ktoś miał kiedyś cyfre+ i podpisał aneks/migracje do NC+ to będzie ta karta działał w tym module. Czyli karta po cyfrze+.
                Napisz do gościa zapytanie, aby się upewnić.
                Pozdrawiam.
                Mikman

Komentarz

Droga nc+ jakbyście dawali moduły CI lub CI+ to wielu abonentów byście odzyskali. Nawet niech będą parowane z kartą, ale pozwólcie ludziom korzystać z tego rozwiązania i opcji all inclusive np. Od razu chętnie taką ofertę kupię... A tak korzystam z kablówki. W cyfrze+ nie było problemu z modułami i po blisko 8 latach płacenia za full ofertę podziękowałem, bo wy nie dajecie modułów.

Komentarz

Bzdura!
                    Są moduły, są parowane, można mieć ciekawą ofertę z modułem.
                    Jedyny minus tego rozwiązania: moduł kupujesz na własność.

http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/...-z-modulem-cam
                    Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Spróbuj po upływie 30 dni na ten moduł zamówić sobie All Inclusive. Nawet Filmboxów nie możesz mieć. Taka to boska oferta z modułem

Komentarz

Trzeba wiedzieć jak to zrobić Jakoś mam w cenie 79,90 pakiety z HBO i Canal+, choć oferta NC+ mix tego nie przewiduje.
                        Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Czy moduł ten moze działać na 2 tv? Chodzi mi o przepinanie go z jednego tv na drugi tv?

Komentarz

oczywiście, że tak
                            Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

a u mnie karta z dekodera na ktorym mam umowe, dziala bez problemu w module cam i zastanawiam sie, dlaczego nc+ twierdzi, ze karty sa parowane z dekoderami i podmiana dekodera na modul nie jest mozliwa. jedyny problem, jaki zaobserwowalem to brak niektorych kanalow, ale moze sie to wiazac z niskim poziomem sygnalu, bo czesc z nich rowniez nie dziala na dekoderze. jak ustawie lepiej antene to dam znac, czy jest poprawa.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+