Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak karty.dekoder jest zablokowany. prosze wlożyć kartę do czytnika

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak karty.dekoder jest zablokowany. prosze wlożyć kartę do czytnika

od kilku dni probuje podłączyć dekoder, lecz jest to niemożliwe, ponieważ ciagle wyskakuje komunikat jak w tytule. Karta jest włożona prawidłowo. Próby włożenia w inny sposób tez już były, niestety nic nie pomaga. Również restart dekodera, przecieranie karty. Przez chwile było wporzadku i zdołałam ustawić siłe 100% jakość 67 %, oprogramowanie istalowało się, było blisko 40 %, wtedy wyskoczył komunikat-brak karty. Teraz po włączeniu, wyswietla się aktualizacja i po chwili brak karty. Co w takim razie mogę zrobić?

• jacek7910
    replied
    napisał(a) iwona1985 Zobacz post
    od kilku dni probuje podłączyć dekoder, lecz jest to niemożliwe, ponieważ ciagle wyskakuje komunikat jak w tytule. Karta jest włożona prawidłowo. Próby włożenia w inny sposób tez już były, niestety nic nie pomaga. Również restart dekodera, przecieranie karty. Przez chwile było wporzadku i zdołałam ustawić siłe 100% jakość 67 %, oprogramowanie istalowało się, było blisko 40 %, wtedy wyskoczył komunikat-brak karty. Teraz po włączeniu, wyswietla się aktualizacja i po chwili brak karty. Co w takim razie mogę zrobić?
    my tu nie wróżymy z fusów jak kolega wyżej napisał więcej informacji

Leave a comment:

• teodor.wilk
    replied
    napisał(a) iwona1985 Zobacz post
    Witam
    Jaki dekoder /podaj model/,
    Czy usługa abonamentowa? jeżeli nie abonamentowa to jaka?
    a może karta nie współpracuje z tym dekoderem?
    pozdrawiam

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+