Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KARTA NIE PAROWANA KIEDY?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• tchórzofredka
    założył(a) wątek KARTA NIE PAROWANA KIEDY?

KARTA NIE PAROWANA KIEDY?

jak w tytule kiedy będzie możliwe podpisanie abo bez dekodera jedynie z kartą czy rozwazaliscie taką możliwość albo przejście z telewizji na kartę na abo też bez waszego dekodera chyba to jest logiczne po wprowadzeniu dekodera z nie parowana kartą czy dalej będziecie utrudniać życie ludziom zmuszając ich do brania dekodera ja rozumiem że wprowadzenie takiej karty do sprzedaży obniżyło by sprzedaż dekoderów ale byłoby to z korzyścią dla wizerunku firmy że tym razem nie naciąga ludzi na płacenie za dekoder

• Maczi22
    replied
    Dokładnie, bo od kiedy w multi są sagemcomy to się dostaje kameleona.

Leave a comment:

• Miliki
    replied
    Chyba nie najlepszy pomysł

Leave a comment:

• tchórzofredka
    replied
    Przestanie działać z innym urządzeniem będzie działać z dekoderem który masz w umowie
    Zresztą niedługo się przekonamy

Leave a comment:

• maciek199022
    replied
    A jak kartę trzymam sobie w czytniku albo w innym dekoderze to niby z czym mi ją sparują?

Leave a comment:

• tchórzofredka
    replied
    nie do końca z tobą się zgadzam że camel to camel jak bierzesz z dekoderem nie nasz gwarancji że będziesz mógł spokojnie jej używać bo osoby zaprzyjaźnione albo nc+ dojdzie do wniosku że zablokuje tunel w seca bo już nie ma starych dekoderów sd teraz masz kartę i nie mają jej z czym sparować

Leave a comment:

• maciek199022
    replied
    Pisząc teraz masz na myśli tak jak ja, czyli że od wprowadzenia sagemcoma do multi? Bo kamel to kamel, a to, że wśród moderatorów i innych zaprzyjaźnionych z nc+ panuje inne, mocno życzeniowe zdanie to już nie moja sprawa.

Leave a comment:

• tchórzofredka
    replied
    Tak tylko teraz nie musisz płacić za sagecoma i nie ma ryzyka że w każdej chwili ci go sparują

Leave a comment:

• maciek199022
    replied
    Przecież od kiedy w multi są sagemcomy to się dostaje kameleona.

Leave a comment:

• tchórzofredka
    replied
    http://satkurier.pl/news/105400/dwie...ama-karta.html
    i jest ale żaden konsul nawet pary nie puścił
    teraz pytanie kiedy można wymienić dekoder na kartę

Leave a comment:

• gunner78
    replied
    nieparowana karta to raczej nigdy. Z Wifiboxem maja byc nieparowane, ale jak pisze user na innym forum, Wifiboxy sa w centrach, czy punktach sprzedazy ale z karta parowana

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+