Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy moduł CAM zamiast dekodera w ofercie z abonamentem?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kiedy moduł CAM zamiast dekodera w ofercie z abonamentem?

Temat modułu CAM zamiast dekodera był juź na forum wielokrotnie wałkowany. Postanawiam odświeżyć go aby stanowisko w tej sprawie oficjalnie zabrał ktoś z NC+.
    Jak grzybów po deszczu przybywa odbiorników tv z wbudowanym tunerem satelitarnym oraz gniazdem na moduł dekodujący CAM. Niektóre marki posiadają nawet wsparcie NC+.
    Jak dotąd, w ofercie platforma ma wyłącznie moduł z opcją pre-paid.
    A co jeśli posiadam wspaniały odbiornik tv z wbudowanym tunerem sat, nie chcę używać kilku pilotów, chcę mieć wszystko w jednym pudełku i płacić NC+ pełen abonament ?
    Uważam że zmuszanie abonenta do korzystania z dedykowanego odbiornika jest delikatnie mówiąc nie fair.

Proszę o wypowiedzenie się w temacie kogoś z platformy.

Przecież jest

http://ncplus.pl/sklep/promocje/zest...inum-camhd-199

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus
    Ostatni raz edytowany przez GDA; 2014-04-30, 11:46.
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Istnieje możliwość korzystania z modułu również w ofercie abonamentowej. Decydując się na zakup modułu w ofercie nc+MIX, korzystasz bezpłatnie z pakietu Universe+ i 6 kanałów CANAL+ przez okres określony w starterze. Potem, aby nadal mieć dostęp do oferty kodowanej, możesz zawrzeć umowę abonencką. Obecnie dostępne promocje, odnajdziesz pod drugim podanym przez @GDA linkiem.

Komentarz

moduł a multiroom

a dlaczego do tej pory nie można zrobić multiroomu w oparciu o moduły CAM? Jest wiele, a będzie jeszcze więcej smart tv, mają one możliwość wgrania najrozmaitszych programów, mają najrozmaitsze formy komunikacji sieciowej przewodowej i bezprzewodowej. No i mamy w Polsce niewiele platform cyfrowych i nie tak wiele znowu producentów TV. A przede wszystkim mamy XXI wiek i powinien to być standard. A jeśli już byłoby to takim problemem, to nie wiem czemu odbiorniki muszą się ze sobą koniecznie komunikować? Dlaczego z góry założono że w Polsce są sami kombinatorzy i na pewno wtedy z takiego multiroomu korzystałoby dwie różne rodziny. Czy w innych krajach również tak jest czy to wymysł na rynek Polski?

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          Istnieje możliwość korzystania z modułu również w ofercie abonamentowej. Decydując się na zakup modułu w ofercie nc+MIX, korzystasz bezpłatnie z pakietu Universe+ i 6 kanałów CANAL+ przez okres określony w starterze. Potem, aby nadal mieć dostęp do oferty kodowanej, możesz zawrzeć umowę abonencką. Obecnie dostępne promocje, odnajdziesz pod drugim podanym przez @GDA linkiem.
          Zadaję więc pytanie - dlaczego nie mogę wymienić Turboboxa na moduł CI+.

Wypowiedziałem już umowę z Wami tylko po to, by wziąć nc+ Mix od 1 września. Ale nie wezmę umowy z Canal+ czy HBO, jak to jest teraz, bo będę traktowany jak nowy abonent i cena pakietu odstrasza... Pewnie zostanę przy pakiecie Universe za 49 złotych.

W NC+ Mix nie mam nawet opcji, by skorzystać z promocji takich, jakie są z tunerem. Pakiet Universe z Canal+ i HBO na 12 miesięcy - 114 złotych.

Teraz przy opcji Full Extra mam więcej za mniej... I pewnie bym przedłużył ofertę, ale pod warunkiem zmiany Turboboxa na moduł.

Współczuję tylko konsultantom, którzy będą się siłowali, żeby przedłużyć ze mną umowę. Fakt - abonent, który regularnie płaci 99 złotych, to raczej cenny abonent dla firmy. No ale przykro, bo decyzja zapadła, a wypowiedzenie jest już złożone z wyłączeniem na koniec sierpnia.
          Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

@tomwro jak ci nie zależy na c+ to nie lepiej wziąć tam przynajmniej modół za 1 zł
            poza tym po upływie gwarancji możesz mieć problem jak padnie a ty będziesz miał podpisaną umowę
            Ostatni raz edytowany przez tchórzofredka; 2014-05-02, 23:45.

Komentarz

Istnieje możliwość korzystania z modułu również w ofercie abonamentowej.
              Ale cena za moduł zdecydowanie odstrasza.

Obecnie mam umowę wraz z Mediaboxem. Czy pod jej koniec mogę przejść do Mixa a po miesiącu ponownie na abonament? Oczywiście zachowując ciągłość abonencką bez zrywania i na nowo podpisywania nowej.
              Ostatni raz edytowany przez emarti; 2014-05-05, 09:28.
              Styczeń 2015
              Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

Wątpie kolego aby taka opcje ''nc+'' w swojej genialności przewidziała
                TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) emarti Zobacz post
                  Ale cena za moduł zdecydowanie odstrasza.

Obecnie mam umowę wraz z Mediaboxem. Czy pod jej koniec mogę przejść do Mixa a po miesiącu ponownie na abonament? Oczywiście zachowując ciągłość abonencką bez zrywania i na nowo podpisywania nowej.
                  w tej cenie masz miesiąc Canal+ Platinum

A do czego jest ci potrzebna ta ciągłość? staż nie daje żadnych dodatkowych profitów przecież
                  Ostatni raz edytowany przez GDA; 2014-05-05, 11:04.

Komentarz

A do czego jest ci potrzebna ta ciągłość? staż nie daje żadnych dodatkowych profitów przecież
                    No nie wiem kolego czy jakbym teraz poszedł do punktu i podpisał zupełnie nową umowę to dostałbym to co obecnie czyli za 49 zł Universe+ wraz z 6 razy Canal+ na 12 miesięcy. Tak więc staż coś tam robi.
                    Styczeń 2015
                    Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

napisał(a) emarti Zobacz post
                      Tak więc staż coś tam robi.
                      to nie staż tylko utrata klienta

jako nowy idziesz i kupujesz w cenach w jakich podano, po zakończeniu okresu promocyjnego możesz negocjować umowę w tej samej kwocie czy byłeś 6 lat czy rok abonentem

Komentarz

Modu CAM a Sharp

Witam. Kończy mi się okres wypowiedzenia z dniem 31.lipca i zastanawiam się na tym modułem Cam i nie wiem czy będzie działał w moim tv, a nie jestem aż tak "techniczny" i dlatego Was pytam, ekspertów. Posiadam tv Sharp LE 812e z wejsciem na CAM+. Niby na stronie producenta jest napisane, że "odczytuje" moduł CI+, ale ja się wolę upewnić i zapytać się Was, bo na pewno się lepiej znacie ode mnie na tych sprawach. A tak przy okazji....myślałem, że będą do mnie dzwonić i mnie katować, żebym został, ale oni zadzwonili tylko raz, ale ja nie mogłem gadać? Widać, nie bardzo im na mnie zależy, bo jestem w "n" od 2006.r. i pewnie już jestem "dinozaur" a era mezzozoiku już minęła hahaha i nie bardzo się mną interesują i tym, że płaciłem w terminie a nawet za rok z góry....ale to tak na marginesie
                        Dziękuję Wszystkim za pomoc odnośnie modułu CAM . Pozdrawiam CALE FORUM i WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW ))

Komentarz

Z tego co wyszukałem, to telewizor ma tuner sat (dvb-s2) to moduł zadziała - oznaczenie SAT i charakterystyczny wtyk na tzw. F-kę
                          Ja mam tuner sat w samsungu, mam też dwa wejścia sat, ale modul nc+ jest jednostrumieniowy, co oznacza, że gdy nagrywam program kodowany, to nie mogę oglądać innego kodowanego programu. Trzeba to wziąć pod uwagę

U ciebie przy jednym wejściu sat, nagrywasz tylko to co ogladasz

Chciałem nc+ mix i wziąłem na próbę. Zastanawiam się czy jednak nie pozostać przy tunerze i nie wymienić go na tuner mediabox z hdmi-cec.
                          Ostatni raz edytowany przez tomwro; 2014-06-29, 16:58.
                          Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Cały czas się zastanawiam co zrobić....modem, dekoder z mix-em, czy może zrobić jak kolega, zrezygnował i poszedł do cyfrowego polsatu i dostał dobre warunki, bo przeszedł od konkurencji i jest zadowolony z tego , co ma i płaci znacznie mniej niż w "n", bo w tym prawie samym czasie podpisywaliśmy umowę w "n" w 2006 r Nie mam pojęcia.....sam muszę podjąć decyzję....niestety. Pozdrawiam Wszystkich i czekam na dalsze podpowiedzi

Komentarz

[ciach] Zapytaj tam - tam od kilku lat jest wątek gdzie piszą z jakimi dekoderami oraz telewizorami współpracuje cam od nc+ Co do samej oferty to za 49zł masz Comfort + Extra (dawny Universe) wątpię żeby kablówka czy inny operator w tej cenie dał Ci więcej kanałów HD
                              Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-07-25, 18:16. Powód: reklama innego forum

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+