Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pablo70
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    w cyfrze mozna bylo ukladac po swojemu kanały?
    Na swoim tunerze.Na reszcie złomu można co najwyżej "gwiazdkę" przy kanale postawić bo inaczej wszystkie śmieci są na liście.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    Popieram niech odblokuja listę kanałów.Pozdrawiam

Leave a comment:

• GDA
    replied
    napisał(a) lpotaczek Zobacz post
    Bo po przejsciu do nc+ na nowszy sprzet nie maja juz tych funkcji, a mieli.
    w cyfrze mozna bylo ukladac po swojemu kanały?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ..............................................
    Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 17:17.

Leave a comment:

• lpotaczek
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    a niby dlaczego?
    Bo po przejsciu do nc+ na nowszy sprzet nie maja juz tych funkcji, a mieli.

Leave a comment:

• Sylwiusz25x
    replied
    A mi się podoba opcja(cyfrowo i literowo) szukania kanału z osobna tak jak ma się to w tych sagemcom esi88.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    napisał(a) lpotaczek Zobacz post
    Teraz powinni to dolozyc bo abo Cyfry+ cierpia najbardziej.
    a niby dlaczego?

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Zapisz w pobożnych życzeniach pod numerem 1.

Leave a comment:

• lpotaczek
    replied
    Najbardziej przydaloby sie wlasna numeracja w ulubionych i wyszukiawnie niekodowanych, ale numeracja najwazniejsza.
    Teraz powinni to dolozyc bo abo Cyfry+ cierpia najbardziej.

Leave a comment:

• lemoniadowy
    replied
    W tej wersji softu, podobnie jak w poprzednich brak podstawowych funkcji czyli np nie ma możliwości własnego wyszukiwania kanałów, wyłączenia niepotrzebnego paska menu który pojawia sie za każdym razem.Data u góry ekranu jest zbyteczna.Nawet w najtańszych tunerach satelitarnych i dvb-t jest możliwość ustawienia przezroczystości menu i wyłączenia paska menu, zmiany kolejności programów np tuner satelitarny manta hd9000 ma takie funkcje.
    Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-19, 12:19.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    TVP w SD i dlatego potem w badaniach wychodzi że ludzie nie oglądają HD

głowna lista zaczyna sie od 100 i jest co 100 skategoryzowana (ciężkie słowo) np od 400 filmowe

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Tak z ciekawości a co masz na 1?

Leave a comment:

• GDA
    replied
    mój operator ma co prawda tylko 20% w nc+ ale jestem też skazany na sztywną liste

Leon - wiesz na którym kanale mam TVP? albo TVN24 na 101 i 333 odpowiednio że nie wspomnę o TV Trwam w okolicach kanału 900 wiesz ile ja się musze naklikać aby coś oglądnąć i wybrać z oferty 178 kanałów

a Augustusowowi należy zazdrościć że dostąpił zaszczytu i dołączył do tak nowoczesnej platformy oświetlanej blaskiem słońca

Leave a comment:

• Leon
    replied
    GDA, przecież Augustus się naśmiewa z nas abo nc+, jego dekoder to umożliwia a nasz "wspaniały" sprzęt jest 2 wagony kalendarzy za......... inaczej mówiąc zacofany.
    Zaś z drugiej strony to kpina, moderacja prosi nas o propozycje, my się pocimy, piszemy i co?
    Groch o ścianę, zwykłe udogodnienie dla abonentów zgłaszane od 7 lat pozostaje bez echa, nawet śladu aby w tym temacie coś robiono.
    Dlatego też mój post poprzedni odnosił się do........ jak to nazwać, każdy sobie sam nazwie traktowanie abo przez nc+.

Ta numeracja najgorzej w ..... a człowieka jak ma 2 lub 3 telewizory bez MR. I na każdym TVP1 HD jest na innej pozycji.

Leave a comment:

• michal
    replied
    Zdecydowanie popieram ten pomysł. O ile na początku działalności platformy "n" lista kanałów była do zaakceptowania, to od pewnego czasu panuje na niej totalny bałagan. Najgorzej sytuacja wygląda w ofertach na kartę z dedykowanymi odbiornikami ADB. Tam na liście kanałów panuje totalny ......

To wstyd dla platformy, iż rzekomo najlepsze dekodery oferowane przez platformy satelitarne w Polsce nie posiadają tak podstawowej funkcji jak układania list ulubionych kanałów z własna numeracją. Funkcjonalność taką oferują odbiorniki konkurencji jak i inne, najtańsze dekodery oferowane na wolnym rynku. Dlatego z niecierpliwością czekam na wprowadzenie tej funkcjonalności, która dla programistów ADB nie powinna być problemem.
    Ostatni raz edytowany przez michal; 2013-07-19, 09:24.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+