Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Nie chciałem nikogo obrażać, przyznasz jednak, że dzisiaj bez telewizji ciężko żyć. A nie wszyscy mają wielki wybór. Oczywiście, każdy wybiera platformę dopasowaną do siebie, ja dawno temu wybrałem n-kę. Wybrałem ze względu na ofertę, chora lista z chorymi numerkami przeszkadzała mi zawsze.
    Jednak na naszym rynku pewnie nie ma i nie będzie takiej oferty która zadowoli wszystkich w każdym szczególe.

Komentarz

Lista kanalow nc+ nie jest najlepsza ale CP ma gorsza gdzie nagle masz kanaly PPV (wg. CP VOD) pozniej kolejne kanaly nagle kanal Dla Abonentow chyba z 3x nagle znow PPV, gdzies w srodek listy wcisniety Discovery. Nie mowie tego dlatego ze sam sprzedaje nc+ ale mialem kiedys CP i zrezygnowalem, wzialem n-ke i tak zostalo tym bardziej ze u mnie z kablowek dostepna jest UPC oraz slaba osiedlowka to najbardziej ze wszystkich opcji pasuje mi oferta nc+. Co do samej listy nc+ wywalil bym TVN 24 na koniec przy odpowiednikach SD kanalow HD tj 210 w gore, puls2 dal na 29, wywalil dubel Vivy Polska
      sigpic
      nc+:
      turbobox+ (ITI-5720SX)
      Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
      Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

Powinni swoje "tefałeny" wsadzić np. do pierwszej dziesiątki na liście i je zablokować ALE resztę listy niech odblokują i pozwolą sobie sortować.
        Byłby WILK syty i OWCA cała.
        nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

napisał(a) extor Zobacz post
          Lista kanalow nc+ nie jest najlepsza ale CP ma gorsza gdzie nagle masz kanaly PPV (wg. CP VOD) pozniej kolejne kanaly nagle kanal Dla Abonentow chyba z 3x nagle znow PPV, gdzies w srodek listy wcisniety Discovery...............
          W CP nie korzysta się z tej listy tylko układa się swoją wg. własnej kolejności i z własnymi numerami. Gdy się na nią ustawi to ona jest cały czas i wyłączanie czy włączanie dekodera nie ma na nią wpływu (nie trzeba jej po włączeniu specjalnie wybierać).

Komentarz

Nieszczęsna lista kanałów...

Grudzień przyniósł nowe kanały w nc+, styczeń mógłby przynieść w pełni funkcjonalną listę kanałów użytkownika, z własną numeracją.

Powiedzmy sobie szczerze - w przypadku operatora, który oferuje kilkaset kanałów (a tak jest w przypadku nc+) sztywna numeracja to jedna wielka pomyłka i kompletny przeżytek. Tym bardziej, że na liście narzuconej przez nc+ panuje bałagan, który potęguje się przy dodawaniu kolejnych programów.
            Marzy mi się w nc+ takie rozwiązanie, jakie stosuje Vectra (też mają dekodery ADB). Tam jest lista narzucona przez operatora, ale jak ktoś ma taką potrzebę, to może sobie stworzyć własną listę z własną numeracją, co jest wygodne i praktyczne.

A co mamy w nc+? Załóżmy, że najczęściej oglądam stacje muzyczne VH1, StarsTV, Deluxe Music oraz iMusic 1 (odpowiednio kanały 142, 226, 545 i 565), do tego kanały brytyjskie BBC Knowledge, BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC HD (72, 28, 133, 27) i autorskie kanały TVN i dawnej C+ - i w żaden sposób nie jestem w stanie tego poukładać w wygodny dla mnie sposób tak, aby np. mieć to co oglądam najczęściej pod kanałami od 1 do 20. Jeszcze więcej problemów stwarza to osobom starszym - moi rodzice byli bardzo zainteresowani nc+ do czasu, aż zobaczyli, że nie mogliby mieć swojej ulubionej i znanej sobie od lat listy kanałów (czyli 1 = TVP1, 2 = TVP2, itp.).

Obecne rozwiązanie, czyli własna lista i przypisane na sztywno numery jest tak niefunkcjonalne, ze właściwie pozbawione sensu...

Skoro sprzęt pozwala na tego typu funkcję, to czemu jej w końcu nie udostępnić? To mogłoby tylko zwiększyć ilość osób chętnych do skorzystania z oferty nc+. Na sztywno powinien być tylko przypisany kanał zerowy (0) - ten na którym idą uprawnienia czy aktualizacje.

Może pora powrócić do tego zagadnienia i rozważyć odblokowanie tej funkcji dekoderów ADB?

Komentarz

na twoje potrzeby stworzono listy ulubionych
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

marzenia
                Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

ty marzysz o tym?
                  nie masz lepszych marzen

czy zdajesz sobie sprawę jaka katorga jest układanie listy 100 kanalow
                  tutaj operator robi to za ciebie dla twojej wygody i co za różnica jaki numer ma dany kanal?
                  wciśnięcie 3 klawiszy to chyba nie problem
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                    ty marzysz o tym?
                    nie masz lepszych marzen

czy zdajesz sobie sprawę jaka katorga jest układanie listy 100 kanalow
                    tutaj operator robi to za ciebie dla twojej wygody i co za różnica jaki numer ma dany kanal?
                    wciśnięcie 3 klawiszy to chyba nie problem

ja o niczym nie marze
                    a co do układania to się zgodzę 100 nigdy w życiu bym nie ułożył ale 20 to tak
                    Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Przekazałem Waszą sugestię do odpowiednich osób. Jeżeli nastąpi zmiana w tej kwestii poinformujemy Was o tym w stosownym komunikacie. Obecnie jednak nie mam wiedzy aby miało to nastąpić w najbliższym czasie.

Ponadto postanowiłem przenieść te posty do wątku już istniejącego i dotyczącego tej kwestii.

Komentarz

To jak wygląda od dziś lista kanałów to istne szaleństwo....
                        - Kanał Puls2 przy kanałach premium
                        - Serialowy kanał Polsat Romans miedzy kanałami muzycznymi, poprzedzony x-tą kopią kanału TVN Style i Mango24
                        - Kilka niepotrzebnych kopii Polo TV, Pulsu, Mango24 itd.
                        - Część nowych kanałów filmowych gdzieś na szarym końcu listy kanałów kodowanych
                        ...
                        Jednym słowem nc+ w kwestii burdelu na liście kanałów przebija już słoneczną platformę, tam chociaż można układać kanały według własnej numeracji. Dlatego z niecierpliwością czekamy na odblokowanie w dekoderach ADB podstawowej funkcji, którą jest układanie listy kanałów według własnego uznania (z własną numeracją oczywiście).

P.S. Skoro na liście jest już taki bałagan to prosiłbym jeszcze o dodanie kopii kanałów Canal+ Family HD i Canal+ Family 2 HD na pozycję 108 i 109 (i ewentualnie nSport 36 na pozycję 107), tak aby wszystkie kanały z sportowe były obok siebie.
                        Ostatni raz edytowany przez michal; 2013-12-06, 17:20.
                        ----------
                        Proszę o wprowadzenia do nboxów możliwości układania własnej listy kanałów z WŁASNĄ NUMERACJĄ.

Komentarz

Wiele, bardzo wiele razy czytamy podobne odpowiedzi nc+przedstawicieli. "Przekazałem Waszą sugestię do odpowiednich osób".
                          Czy ktoś w ogóle pamięta aby takie działanie dało odpowiedź w stylu,
                          Zgodnie z Waszymi propozycjami i tutaj odpowiedź na nasze sugestie na tak.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                            Decyzję o wyborze dostawcy telewizji uzależniasz od tego czy pozwala na sortowania kanałów?? Myślałem, że naistotniejsza jest zawartośc programowa, ale czasy się zmieniają, może teraz chodzi tylko o to, żeby posortowac kanały wg swojego upodobania i na tym koneic zabawy.
                            OFERTA jest ważna , ale SORTOWANIE również, bo wiele kanałów jest w oddali ciekawych, ponadto nie zapominajmy,że wiele korzysta osób starszych z dekoderów i warto by też o nich pomyśleć.

Komentarz

Układanie listy ulubionych kanałów w nboxach to tragedia, CP w tym segmencie zdecydowanie wygrywa, w wyniku tego korzystanie z bogatej oferty programowej nc+ jest bardzo uciążliwe.

Komentarz

Popieram. Porządek na liście kanałów to krok obowiązkowy lub możliwość samodzielnej numeracji.No i oczywiście wywalenie wszystkich dubli.W każdym pakiecie powinni zostawić sobie więcej miejsca(numery kanałów) na wypadek dodawania nowych.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+