Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dizmar
    replied
    napisał(a) Aninianin Zobacz post
    ... ale nie macie szans na wlasna liste z prostego powodu: Dzis stacje palca za odpowiednie miejsce na liscie i platforma z tej kasy nie zrezygnuje.
    To widocznie TVP przestała płacić (nie przedłużyła umowy) za pierwsze 2 miejsca na liście a, że innych chętnych nie było to włożyli własne. A może popyt był taki, że nikomu tych miejsc nie sprzedali, bo korzystniej samemu z nich korzystać? Jeszcze trochę i w to uwierzę.

Leave a comment:

• Aninianin
    replied
    Listy kanalow zostaly w cyfrze wprowadzone przez to, ze w czasach kultowych pionierow ludzie uzywali ich do nielegalnego ogladania platform zachodnich. Wprowadzenie odgornej listy mialo ograniczyc ten proceder. Dzis to juz nie ma sensu i jest anachronizmem, ale nie macie szans na wlasna liste z prostego powodu: Dzis stacje palca za odpowiednie miejsce na liscie i platforma z tej kasy nie zrezygnuje.

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    A co kiedyś była i zablokowali ?A może kupili soft bez niej.

P.S. kultowy jak na tamte czasy Humax 5400 również nie pozwalał na tworzenie list ulubionych z własną numeracją więc może dlatego aż tak bardzo mi brak tej funkcji nie doskwiera

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) Pablo70 Zobacz post
    ...
    Kasa po raz drugi.Za nowe funkcje trzeba zapłacić programistom.
    Jakie nowe funkcje? Przecież jeżeli już to zapłacili za zablokowanie tej funkcji. Dobrze, że nie każą oglądać mając na sobie odpowiedni (wg nich) rozmiar odzieży ku zadowoleniu abonenta.

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Kasa.Jedna lista to brak problemów dla BOA typu " w celu aktywacji proszę ustawić kanał 11" ;)
    Kasa po raz drugi.Za nowe funkcje trzeba zapłacić programistom.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    Ale chłopie wymyślasz.Układasz dzieciom listę z samymi kanałami dziecięcymi i mają P+/P- tylko wybrane kanały.
    To niby prawda, bo Polak na "wszystko" znajdzie sposób ale dlaczego zabraniają używania prostej numeracji własnej? Jaki cel im przyświeca, że upierają przy tym ograniczeniu?

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    napisał(a) Leon Zobacz post
    To tym bardziej zakrawa na głupotę. Masz MR, w pokoju dla dzieci telewizor i wytłumacz dziecku że ma nacisnąć 92 żeby oglądać swoje ulubione bajki.
    Ale chłopie wymyślasz.Układasz dzieciom listę z samymi kanałami dziecięcymi i mają P+/P- tylko wybrane kanały.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) amiwork Zobacz post
    ...
    Myśl o tym, że jakaś telewizja za pomocą ustawienia kanałów i ich zblokowania robi ze mnie smarkacza lub niedouka ( cokolwiek to znaczy ) ociera się trochę o teorię spiskową a mając na karku prawie pół wieku różne rzeczy już w życiu widziałem.
    ...
    To dlaczego z uporem głupca nie odblokowują tej funkcji? Może dla dobra abonenta?
    Hominis est errare, insipientis in errore perseverare - rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą głupców jest trwać w błędzie. Już bardzo dawno do tego doszedł Seneka Starszy.

Leave a comment:

• amiwork
    replied
    Leon widzisz ten temat mnie interesuje, zresztą pisałem już o uwolnieniu listy kanałów w poście o nowo dodawanych kanałach tutaj natomiast napisałem o możliwości wyjścia z tej sytuacji za pomocą listy ulubionych.
    Ciekawe jaka jest obecnie możliwość zmiany takiej listy w CP lub dekoderach kablówek ?

Leave a comment:

• Leon
    replied
    To tym bardziej zakrawa na głupotę. Masz MR, w pokoju dla dzieci telewizor i wytłumacz dziecku że ma nacisnąć 92 żeby oglądać swoje ulubione bajki.

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    @ dizmar miałem na myśli tego samego operatora np.w usłudze multiroom. a nie pomiędzy różnymi operatorami.

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Leon chyba nie zabraniasz nikomu udzielania się na tym forum,
    Oczywiście, że nie. Nie tak w moim toku myślenia chciałem abyś odebrał mój post. Ja jak mnie temat nie interesuje nie zabieram głosu, Ty oczywiście masz prawo. Jednak to że się komuś podoba chyba nie prawa udowadniać, że jest dobrze.

Myśl o tym, że jakaś telewizja za pomocą ustawienia kanałów i ich zblokowania robi ze mnie smarkacza lub niedouka ( cokolwiek to znaczy ) ociera się trochę o teorię spiskową a mając na karku prawie pół wieku różne rzeczy już w życiu widziałem.
    Przeczytaj moją stopkę, taką odpowiedź dostałem na e-maila do n-ki na temat odblokowania listy kanałów. Oczywiście odpowiedź była dłuższa i głupsze niż to jedno zdanie.

A pamiętasz jakich odpowiedzi n-ka udzielała na temat umieszczenia na pilocie przycisku do zmiany rozdzielczości.
    Ostatni raz edytowany przez Leon; 2013-12-05, 18:09.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    ...
    @dizmar wbrew pozorom to własnie narzucona numeracja powoduje że na kilku telewizorach/tunerach masz te same kanały.
    ...
    Wstrzymaj się z pisaniem takich bzdur. Gdyby dekodery inne niż nc+ (dvbt, CP) miały narzuconą numerację to jakim cudem byłaby ona taka jak w nc+? Zastanów się... Gdy jeden dekoder ma sztywna numerację a pozostałe (w tym TV) mają swobodną to oczywiście można dopasować do nc+ ale dlaczego do nich a nie oni do innych. Powinna być numeracja swobodna wg [ciach] żabie mózgi nie potrafią zrozumieć, że Polacy to są ludzie myślący i mogą chcieć ułożyć listę programów wg własnego upodobania. Zadufanie w sobie powoli odbija im się czkawką chociaż oni (decydenci nc+) tego na razie nie chcą zauważyć i trwają we własnej głupocie.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-02-07, 13:13.

Leave a comment:

• amiwork
    replied
    Leon chyba nie zabraniasz nikomu udzielania się na tym forum, zwłaszcza grzecznego i rzeczowego, nikt z moich kilkunastu znajomych będących w nc+ nie ma żadnych zastrzeżeń do takiego a nie innego stanu numercji kanałów i pewnie zdecydowana większość abonentów nie zaprząta sobie głowy tą sprawą.
    Jeśli chodzi o mnie dałem tylko przykład, że za pomocą listy ulubionych można sobie jakoś z tym problemem poradzić.
    Byłem abonentem już wszystkich nadawców satelitarnych dostepnych w naszym kraju łącznie z kablówkami i na tą chwilę nc+ dla mnie ma najlepszą ofertę co nie znaczy, że nie można jej pod paroma wzgledami ulepszyć
    z życzeniami dobrego wieczoru eot

Leave a comment:

• kostek88
    replied
    Leon, póki co masz jeszcze czas żeby dokonać wyboru.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+