Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Przekazałem Waszą sugestię do odpowiednich osób. Jeżeli nastąpi zmiana w tej kwestii poinformujemy Was o tym w stosownym komunikacie. Obecnie jednak nie mam wiedzy aby miało to nastąpić w najbliższym czasie.

Ponadto postanowiłem przenieść te posty do wątku już istniejącego i dotyczącego tej kwestii.

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    ty marzysz o tym?
    nie masz lepszych marzen

czy zdajesz sobie sprawę jaka katorga jest układanie listy 100 kanalow
    tutaj operator robi to za ciebie dla twojej wygody i co za różnica jaki numer ma dany kanal?
    wciśnięcie 3 klawiszy to chyba nie problem

ja o niczym nie marze
    a co do układania to się zgodzę 100 nigdy w życiu bym nie ułożył ale 20 to tak

Leave a comment:

• GDA
    replied
    ty marzysz o tym?
    nie masz lepszych marzen

czy zdajesz sobie sprawę jaka katorga jest układanie listy 100 kanalow
    tutaj operator robi to za ciebie dla twojej wygody i co za różnica jaki numer ma dany kanal?
    wciśnięcie 3 klawiszy to chyba nie problem

Leave a comment:

• BoloSr
    replied
    marzenia

Leave a comment:

• GDA
    replied
    na twoje potrzeby stworzono listy ulubionych

Leave a comment:

• yackoo
    replied
    Nieszczęsna lista kanałów...

Grudzień przyniósł nowe kanały w nc+, styczeń mógłby przynieść w pełni funkcjonalną listę kanałów użytkownika, z własną numeracją.

Powiedzmy sobie szczerze - w przypadku operatora, który oferuje kilkaset kanałów (a tak jest w przypadku nc+) sztywna numeracja to jedna wielka pomyłka i kompletny przeżytek. Tym bardziej, że na liście narzuconej przez nc+ panuje bałagan, który potęguje się przy dodawaniu kolejnych programów.
    Marzy mi się w nc+ takie rozwiązanie, jakie stosuje Vectra (też mają dekodery ADB). Tam jest lista narzucona przez operatora, ale jak ktoś ma taką potrzebę, to może sobie stworzyć własną listę z własną numeracją, co jest wygodne i praktyczne.

A co mamy w nc+? Załóżmy, że najczęściej oglądam stacje muzyczne VH1, StarsTV, Deluxe Music oraz iMusic 1 (odpowiednio kanały 142, 226, 545 i 565), do tego kanały brytyjskie BBC Knowledge, BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC HD (72, 28, 133, 27) i autorskie kanały TVN i dawnej C+ - i w żaden sposób nie jestem w stanie tego poukładać w wygodny dla mnie sposób tak, aby np. mieć to co oglądam najczęściej pod kanałami od 1 do 20. Jeszcze więcej problemów stwarza to osobom starszym - moi rodzice byli bardzo zainteresowani nc+ do czasu, aż zobaczyli, że nie mogliby mieć swojej ulubionej i znanej sobie od lat listy kanałów (czyli 1 = TVP1, 2 = TVP2, itp.).

Obecne rozwiązanie, czyli własna lista i przypisane na sztywno numery jest tak niefunkcjonalne, ze właściwie pozbawione sensu...

Skoro sprzęt pozwala na tego typu funkcję, to czemu jej w końcu nie udostępnić? To mogłoby tylko zwiększyć ilość osób chętnych do skorzystania z oferty nc+. Na sztywno powinien być tylko przypisany kanał zerowy (0) - ten na którym idą uprawnienia czy aktualizacje.

Może pora powrócić do tego zagadnienia i rozważyć odblokowanie tej funkcji dekoderów ADB?

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) extor Zobacz post
    Lista kanalow nc+ nie jest najlepsza ale CP ma gorsza gdzie nagle masz kanaly PPV (wg. CP VOD) pozniej kolejne kanaly nagle kanal Dla Abonentow chyba z 3x nagle znow PPV, gdzies w srodek listy wcisniety Discovery...............
    W CP nie korzysta się z tej listy tylko układa się swoją wg. własnej kolejności i z własnymi numerami. Gdy się na nią ustawi to ona jest cały czas i wyłączanie czy włączanie dekodera nie ma na nią wpływu (nie trzeba jej po włączeniu specjalnie wybierać).

Leave a comment:

• filolog
    replied
    Powinni swoje "tefałeny" wsadzić np. do pierwszej dziesiątki na liście i je zablokować ALE resztę listy niech odblokują i pozwolą sobie sortować.
    Byłby WILK syty i OWCA cała.

Leave a comment:

• extor
    replied
    Lista kanalow nc+ nie jest najlepsza ale CP ma gorsza gdzie nagle masz kanaly PPV (wg. CP VOD) pozniej kolejne kanaly nagle kanal Dla Abonentow chyba z 3x nagle znow PPV, gdzies w srodek listy wcisniety Discovery. Nie mowie tego dlatego ze sam sprzedaje nc+ ale mialem kiedys CP i zrezygnowalem, wzialem n-ke i tak zostalo tym bardziej ze u mnie z kablowek dostepna jest UPC oraz slaba osiedlowka to najbardziej ze wszystkich opcji pasuje mi oferta nc+. Co do samej listy nc+ wywalil bym TVN 24 na koniec przy odpowiednikach SD kanalow HD tj 210 w gore, puls2 dal na 29, wywalil dubel Vivy Polska

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Nie chciałem nikogo obrażać, przyznasz jednak, że dzisiaj bez telewizji ciężko żyć. A nie wszyscy mają wielki wybór. Oczywiście, każdy wybiera platformę dopasowaną do siebie, ja dawno temu wybrałem n-kę. Wybrałem ze względu na ofertę, chora lista z chorymi numerkami przeszkadzała mi zawsze.
    Jednak na naszym rynku pewnie nie ma i nie będzie takiej oferty która zadowoli wszystkich w każdym szczególe.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) Leon Zobacz post
    ... a my jelenie jesteśmy jedynie do płacenia.
    Oj niekoniecznie. Jest to decyzja każdego z osobna. Przecież nikt nikogo nie zmusza do zawierania umowy abonenckiej.

Leave a comment:

• Leon
    replied
    napisał(a) piterK Zobacz post
    Podobno widz z narzuconą listą kanałów"jest mniej awanturujący".Jeszcze powinni przejść na obraz czarno-biały bo wtedy nikt by nie narzekał na ilość i jakość hd ,itp.duperele.
    Dokładnie, i tu na ten temat wszystko.
    Można jeszcze dodać, ich dekoder, ich platforma, a my jelenie jesteśmy jedynie do płacenia.

Leave a comment:

• piterK
    replied
    Podobno widz z narzuconą listą kanałów"jest mniej awanturujący".Jeszcze powinni przejść na obraz czarno-biały bo wtedy nikt by nie narzekał na ilość i jakość hd ,itp.duperele.

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    napisał(a) Pablo70 Zobacz post
    Kasa.Jedna lista to brak problemów dla BOA typu " w celu aktywacji proszę ustawić kanał 11" ;)
    Zbiggy Sunshine sobie poradził z tym problemem - na każdej liście ulubionych w CP-boxach ma zarezerwowany numerek (bodajże) 46 na kanał z uprawnieniami.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) TurboLuk Zobacz post
    Nie macie szans by na to pozwolili !!!!!

Chodzi o to żeby na pierwszym miejscu były "kanały rządzące i jedyne poprawne politycznie".

Gdy uwolnią listę to jeszcze komuś przyjdzie do głowy dać tvn na pozycje 899 a to niedopuszczające.

Zacytuje jednego z forumowiczów: nbox to sprzęt własności mc+ i mają prawo dawać te programy które uważają za poprawne dla nich.
    To nic nie zmienia, kto jest właścicielem nadawania, bo jak ktoś nie chce oglądać tych programów, to nie ma znaczenia na której da je dostawca, oczywiście wygodnie było by dla ludzi swtrszych wiekiem przyzwyczajonych do numeracji kanałów.

Takie ustawianie w/w własnej listy jest możliwe w kilku dekoderach po c+.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+