Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) dizmar Zobacz post
    I już się odezwał kolejny zachwalający blokadę tworzenia własnej listy programów
    Ja nie zachwalam, ale nie tylko MŁODZIAKI korzystają z dekodera, a powinna BYĆ WOLNOŚĆ wyboru, a nie narzucony styl, to tak jakby nakazać jednakowo ubrać dzieci do szkoły.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
    Dostępnych kanałów na dekoderach z HOBIRDA jest 370
    w dekoderach po c+ SAGEMCOM HD i STRONG jest możliwość ułożenia po numerach swojej listy.
    By ustawić tylko ok 150 kolejnych potrzeba ok 30 minut.
    I już się odezwał kolejny zachwalający blokadę tworzenia własnej listy programów

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) BoloSr Zobacz post
    ja o niczym nie marze
    a co do układania to się zgodzę 100 nigdy w życiu bym nie ułożył ale 20 to tak
    Dostępnych kanałów na dekoderach z HOBIRDA jest 370
    w dekoderach po c+ SAGEMCOM HD i STRONG jest możliwość ułożenia po numerach swojej listy.
    By ustawić tylko ok 150 kolejnych potrzeba ok 30 minut.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) Leon Zobacz post
    ...
    Żadne ale to naprawdę żadne tłumaczenie głupoty jej nie usprawiedliwia.
    A klakierom nc+ tego nie wytłumaczysz. Ktoś nawet napisał, że taką ilość programów jaką oferuje nc+ nie sposób posegregować samemu jakby ta ewentualna segregacja po uwolnieniu robienia własnej listy z pełną funkcjonalnością byłaby wtedy obowiązkowa. Dlatego ta blokada jest dla wygody a nie utrudnienia życia abonenta (tak uważają decydenci nc+ a klakierzy to nawet powtarzają). Cóż różną inteligencję niektórzy posiadają.
    Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2013-12-08, 19:25.

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Kiedyś były piloty dla dzieci, które można było zakodować na ich ulubione programy , spróbuj może sprawdzi się to u ciebie i po problemie , tu zobacz jak wygląda , ten pilot mozna zaprogramować lub tutaj
    Dzięki za sugestie, moje dzieci dawno z domu wyszły, ja nie mam MR.
    Przeżyłem już kilka razy zmianę listy kanałów, za każdym razem na gorszą. Zawsze uważałem to za głupotę i za stary jestem aby głupotę zatwierdzać, czy do niej się przyzwyczajać.
    Żadne ale to naprawdę żadne tłumaczenie głupoty jej nie usprawiedliwia.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    Kiedyś były piloty dla dzieci, które można było zakodować na ich ulubione programy ...
    Każdy musi sam w tej sprawie kombinować. Nie prościej uwolnić listę kanałów dla wszystkich (zostawiając stały do nadawania uprawnień)? Kto nie będzie chciał to nie musi z tego uwolnienia korzystać. Będzie mógł korzystać z listy ułożonej "dla wygody abonentów" przez "fachowców" nc+.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) Kipcior Zobacz post
    Kwestia indywidualna. Korzystam z dekodera ADB od 2,5 roku i po prosut się przyzwyczaiłem, pamiętam numery kanałów i tyle. Zgadzam się, układ kanałów jest nielogiczny, ale żeby z tego taką tragedię robić?? Są większe problemy w życiu
    Przeglądałem listę kanałów i np kanał TELE5 jest w śród kanałów muzycznych na dalekiej pozycji.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) Leon Zobacz post
    To tym bardziej zakrawa na głupotę. Masz MR, w pokoju dla dzieci telewizor i wytłumacz dziecku że ma nacisnąć 92 żeby oglądać swoje ulubione bajki.
    Kiedyś były piloty dla dzieci, które można było zakodować na ich ulubione programy , spróbuj może sprawdzi się to u ciebie i po problemie , tu zobacz jak wygląda , ten pilot mozna zaprogramować lub tutaj

Leave a comment:

• fan HDTV
    replied
    W kwestii własnej numeracji kanałów wypowiedź kompetentnej osoby z ITI już padła, tutaj. Nie sądzę, aby jej następca był w tej sprawie bardziej otwarty.

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    OFERTA jest ważna , ale SORTOWANIE również, bo wiele kanałów jest w oddali ciekawych, ponadto nie zapominajmy,że wiele korzysta osób starszych z dekoderów i warto by też o nich pomyśleć.
    Kwestia indywidualna. Korzystam z dekodera ADB od 2,5 roku i po prosut się przyzwyczaiłem, pamiętam numery kanałów i tyle. Zgadzam się, układ kanałów jest nielogiczny, ale żeby z tego taką tragedię robić?? Są większe problemy w życiu

Leave a comment:

• tomon
    replied
    Popieram. Porządek na liście kanałów to krok obowiązkowy lub możliwość samodzielnej numeracji.No i oczywiście wywalenie wszystkich dubli.W każdym pakiecie powinni zostawić sobie więcej miejsca(numery kanałów) na wypadek dodawania nowych.

Leave a comment:

• rrrrr2r
    replied
    Układanie listy ulubionych kanałów w nboxach to tragedia, CP w tym segmencie zdecydowanie wygrywa, w wyniku tego korzystanie z bogatej oferty programowej nc+ jest bardzo uciążliwe.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) Kipcior Zobacz post
    Decyzję o wyborze dostawcy telewizji uzależniasz od tego czy pozwala na sortowania kanałów?? Myślałem, że naistotniejsza jest zawartośc programowa, ale czasy się zmieniają, może teraz chodzi tylko o to, żeby posortowac kanały wg swojego upodobania i na tym koneic zabawy.
    OFERTA jest ważna , ale SORTOWANIE również, bo wiele kanałów jest w oddali ciekawych, ponadto nie zapominajmy,że wiele korzysta osób starszych z dekoderów i warto by też o nich pomyśleć.

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Wiele, bardzo wiele razy czytamy podobne odpowiedzi nc+przedstawicieli. "Przekazałem Waszą sugestię do odpowiednich osób".
    Czy ktoś w ogóle pamięta aby takie działanie dało odpowiedź w stylu,
    Zgodnie z Waszymi propozycjami i tutaj odpowiedź na nasze sugestie na tak.

Leave a comment:

• michal
    replied
    To jak wygląda od dziś lista kanałów to istne szaleństwo....
    - Kanał Puls2 przy kanałach premium
    - Serialowy kanał Polsat Romans miedzy kanałami muzycznymi, poprzedzony x-tą kopią kanału TVN Style i Mango24
    - Kilka niepotrzebnych kopii Polo TV, Pulsu, Mango24 itd.
    - Część nowych kanałów filmowych gdzieś na szarym końcu listy kanałów kodowanych
    ...
    Jednym słowem nc+ w kwestii burdelu na liście kanałów przebija już słoneczną platformę, tam chociaż można układać kanały według własnej numeracji. Dlatego z niecierpliwością czekamy na odblokowanie w dekoderach ADB podstawowej funkcji, którą jest układanie listy kanałów według własnego uznania (z własną numeracją oczywiście).

P.S. Skoro na liście jest już taki bałagan to prosiłbym jeszcze o dodanie kopii kanałów Canal+ Family HD i Canal+ Family 2 HD na pozycję 108 i 109 (i ewentualnie nSport 36 na pozycję 107), tak aby wszystkie kanały z sportowe były obok siebie.
    Ostatni raz edytowany przez michal; 2013-12-06, 17:20.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+