Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

W tej wersji softu, podobnie jak w poprzednich brak podstawowych funkcji czyli np nie ma możliwości własnego wyszukiwania kanałów, wyłączenia niepotrzebnego paska menu który pojawia sie za każdym razem.Data u góry ekranu jest zbyteczna.Nawet w najtańszych tunerach satelitarnych i dvb-t jest możliwość ustawienia przezroczystości menu i wyłączenia paska menu, zmiany kolejności programów np tuner satelitarny manta hd9000 ma takie funkcje.
    Ostatni raz edytowany przez lemoniadowy; 2013-07-19, 12:19.

Komentarz

Najbardziej przydaloby sie wlasna numeracja w ulubionych i wyszukiawnie niekodowanych, ale numeracja najwazniejsza.
      Teraz powinni to dolozyc bo abo Cyfry+ cierpia najbardziej.

Komentarz

Zapisz w pobożnych życzeniach pod numerem 1.

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
          Teraz powinni to dolozyc bo abo Cyfry+ cierpia najbardziej.
          a niby dlaczego?
          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

A mi się podoba opcja(cyfrowo i literowo) szukania kanału z osobna tak jak ma się to w tych sagemcom esi88.
            *nc+ mix *
            * universe+ 49*

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
              a niby dlaczego?
              Bo po przejsciu do nc+ na nowszy sprzet nie maja juz tych funkcji, a mieli.

Komentarz

..............................................
                Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 17:17.

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                  Bo po przejsciu do nc+ na nowszy sprzet nie maja juz tych funkcji, a mieli.
                  w cyfrze mozna bylo ukladac po swojemu kanały?

Komentarz

Popieram niech odblokuja listę kanałów.Pozdrawiam
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                      w cyfrze mozna bylo ukladac po swojemu kanały?
                      Na swoim tunerze.Na reszcie złomu można co najwyżej "gwiazdkę" przy kanale postawić bo inaczej wszystkie śmieci są na liście.

Komentarz

no to po co te jęki?

piszemy boxach dedykowanych platformy a nie o wlasnym sprzęcie

Komentarz

Jestem za możliwością własnej numeracji kanałów !
                          SHARP LC-46LU824E + PS3 + turboBOX+ (CLRA)
                          nc+: Comfort+, Multi+, Extra+, CANAL+, HBO na 6 msc za 69,90 PLN
                          Vectra: Flashnet 60 Mb/s za 62 PLN
                          UWOLNIĆ LISTĘ KANAŁÓW!
                          Pozdro dla kumatych.

Komentarz

Korzyści rozwiązania nc+ MIX z modułem CAM:
                            jeden pilot do obsługi telewizora
                            możliwość nagrywania programów na podłączonym do telewizora dysku twardym
                            brak dodatkowego pudełka w postaci dekodera oraz brak dodatkowych kabli
                            możliwość ułożenia własnej listy i kolejności kanałów
                            automatyczne wyszukanie kanałów nc+ i automatyczne aktualizacje w tunerach satelitarnych w wybranych certyfikowanych telewizorach takich marek jak SONY, Samsung, LG i Panasonic poprzez wybranie odpowiedniego profilu (nc+/CYFRA+ albo CYFRA+)
                            Źródło: satkurier.pl

No proszę, ciekawe, czy się kiedyś doczekamy na dekoderach...
                            Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2013-10-22, 12:18.
                            Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

W cyfrze jestem od 11 lat, teraz podpisałem z NC+ ale to moja ostatnia z nimi umowa.W konkurencyjnym CP można tworzyć swoje listy programów i zmieniać kolejność .Najlepiej udaje im się ustalać astronomiczne ceny za pakiety .Jeśli będziemy zgadzać się na te tandetne dekodery i przedłużać umowy to dalej nie zmienią w nich oprogramowania.

Komentarz

napisał(a) piterK Zobacz post
                                W cyfrze jestem od 11 lat, teraz podpisałem z NC+ ale to moja ostatnia z nimi umowa.W konkurencyjnym CP można tworzyć swoje listy programów i zmieniać kolejność .Najlepiej udaje im się ustalać astronomiczne ceny za pakiety .Jeśli będziemy zgadzać się na te tandetne dekodery i przedłużać umowy to dalej nie zmienią w nich oprogramowania.
                                Decyzję o wyborze dostawcy telewizji uzależniasz od tego czy pozwala na sortowania kanałów?? Myślałem, że naistotniejsza jest zawartośc programowa, ale czasy się zmieniają, może teraz chodzi tylko o to, żeby posortowac kanały wg swojego upodobania i na tym koneic zabawy.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+