Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

moduły CI+ z kartą nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• moduły CI+ z kartą nc+

w ofercie przydały by się moduły CI+ do telewizorów , dekoderów z slotem CI+
    jak by była możliwość to bym chętnie zamienił dekodery na moduły .
    nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
    Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Dla mnie sama karta jednie. Inaczej to nie ma sensu. I tak ograniczą mi nagrywanie np.
    Nie po to płaciłbym tyle kasy by nie móc sobie coś nagrać.
    Trochę się zagalopowali. Ciekawe ilu userów Cyfra+ przejdzie do NC+ jak się dowiedzą, że nie ma samej karty?

**
    nBox BSKA E2 FreeBox mod by tux live + 250GB + Cyfra+ HD Pre-Paid

Komentarz

napisał(a) tux Zobacz post
      ...I tak ograniczą mi nagrywanie np.
      Nie po to płaciłbym tyle kasy by nie móc sobie coś nagrać....
      Przecież na dekoderach jest opcja nagrywania -więc co Cię ogranicza (oprócz pojemność dysku)??
      mediaBOX+ / PRV ADB 3740SX
      Extra+ z C+ (8) za 74,90 zł/m-c na 24 mc-e (31-01-2020)
      ASTRA+HOTBIRD

Komentarz

to że jak oddasz dekoder , to pożegnasz się z nagraniami .
        nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)

Komentarz

@marfm76
          Mamy 21 wiek. Technologia wspaniała, a sam jako człowiek jestem pozbawiany własnej woli. Nie mogę zdecydować co, gdzie i kiedy zarchiwizuję i na jak długo.
          Jest to najwspanialsza, jak mówią o sobie, platforma cyfrowa a stawiają warunki jak dyktator.
          Ja się nie zgadzam. Mam własny dekoder i chcę karty. Dlaczego karty? Bo jak dadzą moduł to na 100% CI+ a to oznacza to samo jakbym wziął od nich dekoder.

Brutalna prawda i boli.

**

Komentarz

Będą w ofercie moduły CAM CI+. Niestety nie wiadomo kiedy... Oby prędko bo inaczej idę do CP. Mam nowy telewizor i nie chce m i się bawić w dekoder i dwa piloty.

http://postimg.org/image/vogvzzox7/

Komentarz

Oo i można sobie uciąć gadkę przez internet z konsultantem fajniucho

Komentarz

"W kwietniu ma zostać zaprezentowana także nowa oferta pre-paid oraz oferta z internetem Orange." Media2.pl

Dobrze mi się wydaję, że wraz z ofertą pre-paid powinny się pojawiać także moduły CI+ w podstawowej ofercie?

Komentarz

Więc tym bardziej warto czekać na "migrację".
                  Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

napisał(a) Janisz Zobacz post
                    "W kwietniu ma zostać zaprezentowana także nowa oferta pre-paid oraz oferta z internetem Orange." Media2.pl

Dobrze mi się wydaję, że wraz z ofertą pre-paid powinny się pojawiać także moduły CI+ w podstawowej ofercie?
                    tylko, że ta oferta pre-paid to może być coś podobnego do telewizji na kartę .
                    jak by na pewno w kwietniu były moduły CI+ z pełną ofertą nc+ , to bym chętnie zamienił dekodery na moduły .

Komentarz

Jak pisałem wyżej → kiedyś moduł miał sens jak był to CI. Teraz chcą nam sprzedać CI+ czyli coś gdzie to oni będą decydować jak to ma działać. Mogą nakładać ograniczenia itd.
                      Przeciętna osoba myśli, że jak moduł to już cudo. Tym czasem to będzie to samo co ich odbiornik z tą różnicą, że mam swoją listę kanałów.
                      Ja za CI+ dziękuję. Jak nie można dać samej karty to wiadomo o co chodzi. Trudno dać im kartę z ograniczeniem na 8 ECM? Czego się boją?

**

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+