Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy dekoder POLSAT

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowy dekoder POLSAT

Własnie pojawiło się nowe oprogramowanie do dekoderów polsatu.
    https://hdtvpolska.com/nowe-funkcje-...yfrowy-polsat/

Kiedy NC+ wprowadzi w swoich dekoderach podobne funkcje, np. nagrywanie 2 programów jednocześnie.

popieram, to jedt calkowite zacofanie w nc+

Komentarz

No cóż, nc+ kiedyś było to coś pod każdym względem, teraz samo DNO, a na odpowiedź nie ma co liczyć,bo to jak grochem o ścianę, odpowiadają tylko na te pasujące im pytania, i przede wszystkim łatwe albo standardowa śpiewka która nie zmieniła się od 10 lat czyli jak coś będzie m wiedzieć to napisz em.
      Ostatni raz edytowany przez tomek7545; 2016-10-21, 23:47.

Komentarz

Obstawiam że za jakiś czas nastąpi połączenie CP i nc+. Ostatnio jakieś kablówki się "przejęły". O nowych kartach kodowych w nc+ mówiło się już w sierpniu zeszłego roku. Już, już miało nastąpić uszczelnienie systemu. Minął rok i cisza. Nowy dekoder miał się pojawić w tym roku. Może pojawi się w przyszłym. Problemu z EPG nie mogą naprawić. Jeszcze parę rzeczy by się znalazło. Mi to wygląda jakby nc+ nie chciała zbytnio inwestować w coś co ewentualnie nie będzie potrzebne w przypadku połączenia się platform.

Komentarz

ano, enka była kiedyś telewizją nowej generacji, ale zawitała cyfra+ i wszystko co dobre pozamiatała...
          TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

cyfra+ byla najlepszym co mogla byc.. nieparowane karty, prawdziwe canal+ super oferta i wiele wiecej... n byla najlepsza technologicznie... po polaczeniu sie obu nic nie warty kontent tvn w starych dekoderach cyfry... za taka oplata jakbysmy faktycznie byli abonentami oryginalnego canal+/canalsat :/

Komentarz

Niestety ale to forum gdy Telewizja Na Kartę umrze to z nią to forum nawet ja teraz na brak nowości w nc+ wolę się interesować Windowsem chyba każdy widzi mój nowy awatar dalej będę tu zaglądać lecz rzadziej.Dosyć polubiłem @lpotaczek Kostek
              Odchodzę przez dizmar

Komentarz

witaj rozchodzi się o dekoder czy oprogramowanie ?

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
                  Obstawiam że za jakiś czas nastąpi połączenie CP i nc+. Ostatnio jakieś kablówki się "przejęły". O nowych kartach kodowych w nc+ mówiło się już w sierpniu zeszłego roku. Już, już miało nastąpić uszczelnienie systemu. Minął rok i cisza. Nowy dekoder miał się pojawić w tym roku. Może pojawi się w przyszłym. Problemu z EPG nie mogą naprawić. Jeszcze parę rzeczy by się znalazło. Mi to wygląda jakby nc+ nie chciała zbytnio inwestować w coś co ewentualnie nie będzie potrzebne w przypadku połączenia się platform.
                  Z uszczelnieniem już coś się rusza,ale to bardziej dotyczy teraz abonentów z dekoderami po Cyfrze.
                  Ciekawostką też będzie nowy(stary) dekoder w ofercie nc+na kartę (możliwe że tuż przed świętami) np.Pejs sparowany z kartą Cayman (rom.420) i Philips PVR 250 na Camelu.
                  WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                  01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                  01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Co oni tam kombinują bo ostatnio nie czytam portali o tematyce sat.

Komentarz

Przydatną funkcją w PremiumBox, Mediabox, Turbobox byłoby zgrywanie EPG przez internet na dysk twardy.

Komentarz

Raczej nagrywanie 3 a nie 2. Na zwykłym twinie są widoczne 4 głowice, jak to zrobione nie wiem, przy unicable są 2 głowice ale za to 1 przewòd.
                        wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

kiedy w końcu nowe dekodery w nc+ bo polsat cyfrowy ich na łopatki rozwala

Komentarz

@rafafala czepiasz się. Kodowania znaków nie umieją zrobić na forum (mój post wyżej oraz kilka innych - wysłanych z tableta) zamiast polskich znaków to krzaczorki. Nie to żebym się czepiał ale na innych forach nie ma z tym problemu. Poprawiać nie będę, jak chcą to niech sami poprawią lub też co częściej, usuną "wygodniejsze" posty. Evobox to inny świat i pewnie ma możliwość się rozwijać co zapewne nastąpi gdyby konkurencja się obudziła.
                            wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+