Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tomasz Lis - nowy program od 29 lutego

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tomasz Lis - nowy program od 29 lutego

Czy za pomocą dekodera nc+ będzie można oglądać nowy program Tomasza Lisa?
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
    Czy za pomocą dekodera nc+ będzie można oglądać nowy program Tomasza Lisa?
    Oj tak Ci tęskno do Hieny Roku? Przecież nie będzie go w telewizji (mimo , że zapowiadał) to jak ma być w nc+? Trudno nazwać telewizją Onet TV. Będzie na Onecie tylko w internecie. Oto jego na ten temat ostatnia informacja: "...Mój nowy program ruszy 29 lutego po godzinie 21:00 w Onecie ..." z 10:10 - 26.01.2016
    Cały wpis z komentarzami : https://twitter.com/lis_tomasz/statu...46968726671360
    Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2016-01-31, 11:46.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
      Przecież nie będzie go w telewizji (mimo , że zapowiadał) to jak ma być w nc+?
      Jak to jak? Przecież dekoder jest w stanie odbierać programy z internetu. Nie widzę technicznej przeszkody. Czy potencjał w postaci prawie 2,9 miliona widzów, które oglądały ostatni jego program, to niewystarczający powód, by dogadać się w tej sprawie z Onetem?

Jeśli takiej możliwości nie będzie, to kolejny program będę musiał oglądać za pomocą sprzętu innego niż dekoder nc+.

Komentarz

...
        Jeśli takiej możliwości nie będzie, to kolejny program będę musiał oglądać za pomocą sprzętu innego niż dekoder nc+.
        Jeżeli już "będziesz musiał" to Twój problem jak go ogladać. Uważam, że wreszcie (o wiele za późno) przyszedł czas aby ten antypolak zniknął z łatwo dostępnej TV opłacanej z m.in. mojej kieszeni. Niech się samofinansuje i zobaczy co znaczy brak poparcia rządzacych za jego plucie na Polskę. Przecież co wyrabiał w programie na TVP2 oprzez ostatni rok nie wymaga komentarza. Zresztą tytuł Hiena Roku 2015 jak najbardziej zasłużony. Innych pretendentów (a tacy byli) do tego "wyróżnienia" zostawił daleko w tyle. Liczył, że go przyjmą w swoje ramiona czołowe TV komercyjne. Ale przeliczył się.
        Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2016-01-31, 21:41.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Jak to jak? Przecież dekoder jest w stanie odbierać programy z internetu...
          Przecież ten program będzie zapewne ogólnodostępny to za pomocą przeglądarki w dekoderze połączonym z internetem nie będzie problemu aby go oglądać. No chyba, że go zakodują i udostępnią tylko dla wybranych.

Komentarz

Przecież ten program będzie zapewne ogólnodostępny to za pomocą przeglądarki w dekoderze połączonym z internetem nie będzie problemu aby go oglądać.
            Od kiedy to dekoder nc+ posiada przeglądarkę umożliwiającą oglądanie dowolnej strony internetowej?

Komentarz

Od kiedy to dekoder nc+ posiada przeglądarkę umożliwiającą oglądanie dowolnej strony internetowej?
              Nie posiadam takowego. Myślałem, że ma jak TV Smart. Napisałeś przecież:
              ...Przecież dekoder jest w stanie odbierać programy z internetu. Nie widzę technicznej przeszkody...
              Źle Ciebie zrozumiałem. Przepraszam.

Komentarz

Źle Ciebie zrozumiałem. Przepraszam.
                Chodziło mi o to, że technicznie dekoder mógłby odbierać dowolny program z internetu, o ile tylko jest w obsługiwanym formacie, ale dostępne jest tylko to, co nc+ umieści w swoim serwisie. Rzecz podobna, jak w przypadku programów z satelity czy radia internetowego, których listę narzuca operator. Stąd moje pytanie.
                Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2016-02-01, 00:28.

Komentarz

Ciekawa to by była opcja

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+