Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe Kanały w NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Podbijam pytanie, czy planowane jest dodanie kanału Hip Hop TV do oferty?
    Poza tym, kłuje brak Cartoon Network HD.

Komentarz

• napisał(a) mimic Zobacz post
      Podbijam pytanie, czy planowane jest dodanie kanału Hip Hop TV do oferty?
      Poza tym, kłuje brak Cartoon Network HD.
      Dokładnie, zupełnie niezrozumiały jest brak w ofercie CN HD.
      Jeśli Cyfrowy Polsat nie ma na ten kanał (HD) wyłączności, to dlaczego nie ma go jeszcze w ofercie NC+?

Jak z kolei wygląda sprawa z kanałami od nadawcy "Michał Winnicki Entertainment" Top Kids HD oraz Nuta.tv HD?
      Dało radę ogarnąć kwestię Adventure HD, który - na marginesie - zrobił ostatnio widoczny progres w zagospodarowaniu ramówki, co zatem z pozostałymi kanałami tego nadawcy? Z wypowiedzi osób prowadzących ich strony (fan page) w portalach społecznościowych można wywnioskować, że starają się dołączyć swoje kanały do ofert platform cyfrowych, są gotowi do nadawania na satelicie, ale - póki co - nie udało się osiągnąć z nikim (poza kablówkami) porozumienia.
      :-D ...a więc, czy platforma NC+ (A) planuje dołączyć te kanały do swojej oferty, jest to kwestią czasu, dogadania się?
      Czy też może... (B) nie jest nimi na tę chwilę zainteresowana, może kiedyś?
      A czy B ?

Komentarz

• Jest jeszcze opcja C w ogóle o tym nie myślą nawet nie wiedzą, że są takie kanały

Komentarz

• moreau

przekazałam sugestie o dodanie nowych kanałów do odpowiedniego działu.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Na satelicie od dobrego tygodnia jest przekaz kanału TTV HD ale nie ma kodowania dla ofert nc+ jest tylko dla jednej z sieci komórkowych, czy i kiedy planujecie dodać na główną listę i zastąpić wersję sd ?

Komentarz

• Luki555,

aktualnie nie mamy informacji o dodaniu do oferty platformy nc+ kanału TTV HD, ale przekazałam zapytanie w tej sprawie do odpowiedniego działu.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

• A co z kanałem 2x2 TV, będzie w NC+?

Komentarz

• peniat

przekazałam zapytanie w sprawie kanału 2x2 TV.

Komentarz

• Nadawca już dawno potwierdził że nc+ się nie dogadało z nimi. Natomiast trwają dalej rozmowy z drugim operatorem SAT.

Komentarz

• lpotaczek ,

aktualnie nie mamy potwierdzonych informacji na ten temat. Jeżeli otrzymamy informację, że kanał 2x2 TV będzie dostępny w nc+, poinformujemy Was o tym.

Komentarz

• na swoim profilu na Facebook'u napisali

Komentarz

• napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                          Nadawca już dawno potwierdził że nc+ się nie dogadało z nimi. Natomiast trwają dalej rozmowy z drugim operatorem SAT.
                          Gdzie to potwierdził? Z tego co czytałem, to kanał miał być dostępny tylko w kablówkach, więc szanse na pojawienie się go na satelicie są małe.

Komentarz

• Na ten moment nie, ale wszystko zależy od nc+ - skontaktuj się w tej sprawie z nimi.

Komentarz

• Nie chcą Top Kids (HD), to tego na pewno nie dodadzą. Niech uzupełnią braki lepiej... sytuacja z TTV HD jest żenująca już trochę...

Komentarz

• Kanaly z grupy TVN nie sa juz czescia nc+ staly sie niezalezne po wykupieniu przez Scripts, dlatego dochodza negocjację i inne rozmowy.. po co by się im miało chcieć. Jak przybędzie jakiś nowy tvn to również będzie to samo bo już nie jest ich.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+