Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TTV HD kiedy w ncplus ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TTV HD kiedy w ncplus ?

TTV HD już nadaje to dlaczego nie ma go w ncplus ? Tak samo jak TV Puls HD, Tele 5 HD i wiele innych stacji. Rozumiem, że to mniejsze stacje i sygnał HD jest udostępniony światłowodem w kablówkach, ale wy jako platforma cyfrowa powinna jednak zadbać o swoich abonentów i dostarczyć nam użytkownikom sygnał HD. Stacje co nadają w SD nie da się oglądać obraz jest nieostry często rozmazany choćby program Handlarze co leciał ostatnio w TTV obraz beznadziejny jak mam dostrzec detale papierośnicy wartej 14 tys zł skoro nie potraficie dostarczyć porządnego obrazu?
    Ostatni raz edytowany przez Roki; 2014-12-26, 14:49.

napisał(a) Roki Zobacz post
    TTV HD już nadaje to dlaczego nie ma go w ncplus ? Tak samo jak TV Puls HD, Tele 5 HD i wiele innych stacji. Rozumiem, że to mniejsze stacje i sygnał HD jest udostępniony światłowodem w kablówkach, ale wy jako platforma cyfrowa powinna jednak zadbać o swoich abonentów i dostarczyć nam użytkownikom sygnał HD. Stacje co nadają w SD nie da się oglądać obraz jest nieostry często rozmazany choćby program Handlarze co leciał ostatnio w TTV obraz beznadziejny jak mam dostrzec detale papierośnicy wartej 14 tys zł skoro nie potraficie dostarczyć porządnego obrazu?
    I to się nadaje do prasy......
    NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
    Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

Przydałoby się TTV w HD, można by wtenczas wojny magazynowe w HD pooglądać.

Komentarz

Kanał jest już na satelicie, nadal brak go w ofercie nc+. Dziwna sprawa, stąd moje pytanie, czy jest planowane dołączenie go do oferty w najbliższym czasie?

Komentarz

witam ja tez mam pytanie czy jest planowane dolaczenie kanalu ttvhd . pozdrawiam

Komentarz

mimic, @piotr11,

przekazałam Wasze sugestie do odpowiedniego działu.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Nawet siec kablowa JAMBOX już dodała TTV HD do swej oferty a nc+ śpi
              Wybrana oferta:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+
              Multi+
              Premium Sport &Film
              EXTRA+
              Adventure TV HD
              History HD / H2
              HBO GO HB ITI
              HBO
              Eleven Sports

Komentarz

Najlepiej będzie, jak pierwszy doda go Cyfrowy Polsat . Wydawało mi się, że ten kanał z automatu będzie w nc+, jak tylko pojawi się oficjalnie na satelicie i zastąpi wersję SD na liście..

Komentarz

No i dodał TTV HD pierwszy Cyfrowy Polsat mimo to że NC+ posiada go na swoim transponderze 11,508 czas z wami się pożegnać bez sensu płacić za wybrakowany kontent zero szacunku do abonenta jak za czasów "n" aż chciało się podpisywać kolejne umowy prawda jest taka ta fuzja została wyłącznie przeprowadzona po to by zlikwidować konkurencje jaką była platforma "n" zmieniacie osoby w zarządzie prezesem został Pan Manuel Rougeron który zapewne jest specjalistą w swojej branży ale nie zna na tyle rynku polskiego stąd oferta nie jest odpowiednia do wymagań typowego "Kowalskiego"
                  WIFIBOX+ kiedy w końcu stabilny soft ???

Komentarz

Pewnie dodadzą razem z Eleven Extra. Niby jeszcze TVP INFO HD miało się pojawić we wrześniu a nc+/ITI nadaje kanały TVP przez satelitę, więc ten kanał mógłby się pojawić. Zawsze to "głośniej" ogłosić dodanie kilku kanałów niż każdego z osobna.

Komentarz

Dodajcie kanały ttv w hd oraz tvp info hd na listę. Szkopuł w tym że dekoder adb 5800 sx nie daje możliwości dodawania ręcznie kanałów.Wiem,że znajomi posiadają je już na swoich listach. Hip hop tv dodaliście po cichaczu. Umowę z wami mam ważną do stycznia. Chętnie przedłuże ale zacznijcie traktować swoich abonentów z większym szacunkiem. To taka dobra rada. Serdecznie pozdrawiam

Komentarz

Co do TVP Info w HD to na razie nie ma na satelicie może będzie w 2017 r jak się wypowiedziała jedna osoba z TVP, a co do TTV w HD to już nc+ ma wpływ i szybciej może dodać, chociaż nie wiem na co czekają na oklaski ze strony klientów, czy na więcej kasy, znając życie to będzie że się nie dogadali jeszcze

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+