Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN Fabuła

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TurboLuk
    założył(a) wątek TVN Fabuła

TVN Fabuła

http://satkurier.pl/news/107163/tvn-...grupy-tvn.html

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Miło mi poinformować, że stacja TVN Fabuła HD pojawi się w naszej ofercie już 16 kwietnia. Do dyskusji na jej temat, zapraszam do wątku http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?p=801155.

Zamykam.

Leave a comment:

• spiro
    replied
    tvn fabuła to będzie stacja o pokrzywdzonych dziennikarzynach i sędziach
    stulejach jak zostali zaatakowani przez krwiożerczych polaków żądnych krwi.

zamiast dać TVN Seriale HD i TVN Film HD to dadzą kolejnego nic nie wartego hiva.

Leave a comment:

• Jarosław K.
    replied
    napisał(a) Janusz123 Zobacz post
    dobry pomysł! Proponuję ustalenie promocyjnej ceny za kanał 1,99 zł, bo w przeciwnym wypadku składam wymówienie. Nie chcę aby niechciany kanału był opłacany z mojego abonamentu
    Nawet nie wiesz, co będzie zawierał, ale już wiesz, że niechciany. Poza tym, postulat nieco bez sensu, bo każdy abonent nc+ od początku zasila kasę TVN-u i trudno, żeby było inaczej, chyba że zechcesz wywalić wszystkie kanały TVN-u do osobnego pakietu.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Twórcy kanałów dostosowują się do tego co lubi oglądać większość "intelektualna".

Leave a comment:

• Janusz123
    replied
    napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
    Może gdyby dali ten szajs do osobnego kanału, to polepszyłaby się zawartość głównego kanału?
    dobry pomysł! Proponuję ustalenie promocyjnej ceny za kanał 1,99 zł, bo w przeciwnym wypadku składam wymówienie. Nie chcę aby niechciany kanału był opłacany z mojego abonamentu
    W końcu podzielam poniższy pogląd: ;)
    napisał(a) Aninianin Zobacz post
    Ok, niech bedzie, ale za dodatkowa oplata. A nie ze czesc mojego abo bedzie szla do nich. Nie zycze sobie tego.
    Dosadnie i na temat!!!
    Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-10-23, 09:15.

Leave a comment:

• Jarosław K.
    replied
    Może gdyby dali ten szajs do osobnego kanału, to polepszyłaby się zawartość głównego kanału?

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Dlaczego ja to akurat konkurencji. Tutaj spodziewałbym się Szpitala, Na Wspólnej czy Szkoły.

Leave a comment:

• LFC
    replied
    Rozumiem że na tym kanale będą leciały 24/7 te wszystkie "Dlaczego ja" itp. szajs?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+