Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN Fabuła

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVN Fabuła

http://satkurier.pl/news/107163/tvn-...grupy-tvn.html

Rozumiem że na tym kanale będą leciały 24/7 te wszystkie "Dlaczego ja" itp. szajs?

Komentarz

Dlaczego ja to akurat konkurencji. Tutaj spodziewałbym się Szpitala, Na Wspólnej czy Szkoły.

Komentarz

Może gdyby dali ten szajs do osobnego kanału, to polepszyłaby się zawartość głównego kanału?
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
          Może gdyby dali ten szajs do osobnego kanału, to polepszyłaby się zawartość głównego kanału?
          dobry pomysł! Proponuję ustalenie promocyjnej ceny za kanał 1,99 zł, bo w przeciwnym wypadku składam wymówienie. Nie chcę aby niechciany kanału był opłacany z mojego abonamentu
          W końcu podzielam poniższy pogląd: ;)
          napisał(a) Aninianin Zobacz post
          Ok, niech bedzie, ale za dodatkowa oplata. A nie ze czesc mojego abo bedzie szla do nich. Nie zycze sobie tego.
          Dosadnie i na temat!!!
          Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-10-23, 10:15.
          TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

Twórcy kanałów dostosowują się do tego co lubi oglądać większość "intelektualna".

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
              dobry pomysł! Proponuję ustalenie promocyjnej ceny za kanał 1,99 zł, bo w przeciwnym wypadku składam wymówienie. Nie chcę aby niechciany kanału był opłacany z mojego abonamentu
              Nawet nie wiesz, co będzie zawierał, ale już wiesz, że niechciany. Poza tym, postulat nieco bez sensu, bo każdy abonent nc+ od początku zasila kasę TVN-u i trudno, żeby było inaczej, chyba że zechcesz wywalić wszystkie kanały TVN-u do osobnego pakietu.
              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

tvn fabuła to będzie stacja o pokrzywdzonych dziennikarzynach i sędziach
                stulejach jak zostali zaatakowani przez krwiożerczych polaków żądnych krwi.

zamiast dać TVN Seriale HD i TVN Film HD to dadzą kolejnego nic nie wartego hiva.

Komentarz

Miło mi poinformować, że stacja TVN Fabuła HD pojawi się w naszej ofercie już 16 kwietnia. Do dyskusji na jej temat, zapraszam do wątku http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?p=801155.

Zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+