Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pawel85
    założył(a) wątek Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Wyręczam, bo niektórzy się boją.

Proponuję dołączyć do platformy nc+ kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra, najlepiej w jakości HD. Jest Polsat HD, jest Polsat Film HD, więc czekamy też na Polsaty Sporty .

• sagu
    replied
    wszystkim nie da się dogodzić, niestety. Tak samo miałem problem z dziewczyną, sprzątam sprzątam na podwórku a jej ciągle mało... Musiałem wezwać http://www.smieci-odpady.pl żeby jej dogodzić. Z mediami zawsze bedzie podobna sytuacja.
    Ostatni raz edytowany przez sagu; 2017-01-30, 12:52.

Leave a comment:

• Kasia_nc+
    replied
    ataman ,

dziękujemy za przekazane uwagi i sugestie. W przypadku uzyskania dostępu do nowych kanałów sportowych informacja na ten temat zostanie przekazana za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Leave a comment:

• ataman
    replied
    Uwazam ze nc+ i cp powinny udustepnic sobie wzajemnie kanaly sportuwe i rywalizowac glownie ofertami cenowymi, dobprem kanalow w pakietach itp. a nie oferta programowa, bo dlaczego abonenci maja rezygnowac z pewnych brakujacych kanalow jednej lub drugiej p,atformy ?

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) jacqueline Zobacz post
    A co do awansu to ja to widzę tak: 3 punkty z Irlandią i 1 ze Szkocją. A wtedy wychodzą Niemcy, Polska i Szkocja ( bo wszystko wskazuje na to, że to z grupy D będzie awans z trzeciego miejsca.)
    A ja to widzę tak że ze Szkocją przegrywamy i z Irlandią gramy mecz o wszystko. Niby wystarczy nam tam 0:0 lub 1:1 (przy założeniu że Irlandia przegra z Niemcami) ale nasi już nie takie mecze potrafili przegrać .

Leave a comment:

• Ncmerde
    replied
    Ja myślę, że w Polsacie dadzą te cztery co muszą plus ewentualnie Polska, w Polsat Sport News ewentualnie coś dorzucą a reszta w Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

A co do awansu to ja to widzę tak: 3 punkty z Irlandią i 1 ze Szkocją. A wtedy wychodzą Niemcy, Polska i Szkocja ( bo wszystko wskazuje na to, że to z grupy D będzie awans z trzeciego miejsca.)
    Po tym jak zagrali z Niemcami nie sądzę by zdołali ze Szkotami choćby punkt ugrać.A z Irlandią o wszystko i będzie remis

Leave a comment:

• jacqueline
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Finały owszem. Ale ja pisałem o eliminacjach i to MŚ. Eliminacje mnie zazwyczaj nie interesują. Same finały MŚ 2018 i 2022 mają być w kanałach TVP. Finały Euro w Polsacie, ale ja tam sobie poradze aby je obejrzeć.

A czy będzie te 6-7 meczy to też nie wiadomo. Polacy jeszcze nie awansowali, a i wiele wskazuje że z Irlandią zagramy mecz o wszystko, a mecze o wszystko zazwyczaj dla nas dobrze się nie kończyły.
    Ja myślę, że w Polsacie dadzą te cztery co muszą plus ewentualnie Polska, w Polsat Sport News ewentualnie coś dorzucą a reszta w Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Żeby skończyć powiem tylko, że ME to nie tylko Polska i te parę meczy, które będą w kanale ogólnodostępnym: otwarcie, dwa półfinały i finał co razem daje jakieś 6-7 meczy.
    Finały owszem. Ale ja pisałem o eliminacjach i to MŚ. Eliminacje mnie zazwyczaj nie interesują. Same finały MŚ 2018 i 2022 mają być w kanałach TVP. Finały Euro w Polsacie, ale ja tam sobie poradze aby je obejrzeć.

A czy będzie te 6-7 meczy to też nie wiadomo. Polacy jeszcze nie awansowali, a i wiele wskazuje że z Irlandią zagramy mecz o wszystko, a mecze o wszystko zazwyczaj dla nas dobrze się nie kończyły.

Leave a comment:

• jacqueline
    replied
    Żeby skończyć powiem tylko, że ME to nie tylko Polska i te parę meczy, które będą w kanale ogólnodostępnym: otwarcie, dwa półfinały i finał co razem daje jakieś 6-7 meczy.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    Dziękuję za sugestie dotyczącą nowych programów. W tym momencie muszę jednak prosić o zakończenie dyskusji na temat oferty konkurencji.
    Jesteśmy w dziale: "Wasze propozycje
    W tym dziale możecie przekazać nam Wasze propozycje dotyczące oferty i usług nc+."

Rozmawiamy tutaj o kanałach tv, które chcielibyśmy aby trafiły do oferty nc+. Jednymi z takich kanałów są Polsat Sport i Polsat Sport Extra, więc to naturalne że piszemy także o tym co te kanały oferują. Tak samo jak w temacie o Eleven piszemy o tym co ta stacja oferuje, a czego nie oferuje już Canal+. Tam wam jakoś te rozmowy nie przeszkadzają. Chociaż to mega wstyd dla Canal+ stracić prawa na rzecz internetowego streamu.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Dziękuję za sugestie dotyczącą nowych programów. W tym momencie muszę jednak prosić o zakończenie dyskusji na temat oferty konkurencji.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Oczywiście, ja pisałem o samych finałach. Z eliminacji to ja oglądam zazwyczaj tylko mecze Polaków a te i tak muszą być w kanale otwartym.

Leave a comment:

• murgen
    replied
    Dla ścisłości Polsat ma jeszcze prawa do eliminacji mistrzostw świata 2018

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    MŚ 2018 i 2022 ma TVP.

Leave a comment:

• jacqueline
    replied
    Oj przydałaby się. Polsat ma prawa do Euro 2016 i ( jak się nie mylę) MŚ 2018 i pewnie część meczy będzie właśnie na tych kanałach.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+