Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) jacqueline Zobacz post
    Żeby skończyć powiem tylko, że ME to nie tylko Polska i te parę meczy, które będą w kanale ogólnodostępnym: otwarcie, dwa półfinały i finał co razem daje jakieś 6-7 meczy.
    Finały owszem. Ale ja pisałem o eliminacjach i to MŚ. Eliminacje mnie zazwyczaj nie interesują. Same finały MŚ 2018 i 2022 mają być w kanałach TVP. Finały Euro w Polsacie, ale ja tam sobie poradze aby je obejrzeć.

A czy będzie te 6-7 meczy to też nie wiadomo. Polacy jeszcze nie awansowali, a i wiele wskazuje że z Irlandią zagramy mecz o wszystko, a mecze o wszystko zazwyczaj dla nas dobrze się nie kończyły.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Finały owszem. Ale ja pisałem o eliminacjach i to MŚ. Eliminacje mnie zazwyczaj nie interesują. Same finały MŚ 2018 i 2022 mają być w kanałach TVP. Finały Euro w Polsacie, ale ja tam sobie poradze aby je obejrzeć.

A czy będzie te 6-7 meczy to też nie wiadomo. Polacy jeszcze nie awansowali, a i wiele wskazuje że z Irlandią zagramy mecz o wszystko, a mecze o wszystko zazwyczaj dla nas dobrze się nie kończyły.
      Ja myślę, że w Polsacie dadzą te cztery co muszą plus ewentualnie Polska, w Polsat Sport News ewentualnie coś dorzucą a reszta w Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

A co do awansu to ja to widzę tak: 3 punkty z Irlandią i 1 ze Szkocją. A wtedy wychodzą Niemcy, Polska i Szkocja ( bo wszystko wskazuje na to, że to z grupy D będzie awans z trzeciego miejsca.)

Komentarz

Ja myślę, że w Polsacie dadzą te cztery co muszą plus ewentualnie Polska, w Polsat Sport News ewentualnie coś dorzucą a reszta w Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

A co do awansu to ja to widzę tak: 3 punkty z Irlandią i 1 ze Szkocją. A wtedy wychodzą Niemcy, Polska i Szkocja ( bo wszystko wskazuje na to, że to z grupy D będzie awans z trzeciego miejsca.)
        Po tym jak zagrali z Niemcami nie sądzę by zdołali ze Szkotami choćby punkt ugrać.A z Irlandią o wszystko i będzie remis

Komentarz

A ja to widzę tak że ze Szkocją przegrywamy i z Irlandią gramy mecz o wszystko. Niby wystarczy nam tam 0:0 lub 1:1 (przy założeniu że Irlandia przegra z Niemcami) ale nasi już nie takie mecze potrafili przegrać .

Komentarz

Uwazam ze nc+ i cp powinny udustepnic sobie wzajemnie kanaly sportuwe i rywalizowac glownie ofertami cenowymi, dobprem kanalow w pakietach itp. a nie oferta programowa, bo dlaczego abonenci maja rezygnowac z pewnych brakujacych kanalow jednej lub drugiej p,atformy ?

Komentarz

ataman ,

dziękujemy za przekazane uwagi i sugestie. W przypadku uzyskania dostępu do nowych kanałów sportowych informacja na ten temat zostanie przekazana za pośrednictwem naszej strony internetowej.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

wszystkim nie da się dogodzić, niestety. Tak samo miałem problem z dziewczyną, sprzątam sprzątam na podwórku a jej ciągle mało... Musiałem wezwać http://www.smieci-odpady.pl żeby jej dogodzić. Z mediami zawsze bedzie podobna sytuacja.
                Ostatni raz edytowany przez sagu; 2017-01-30, 12:52.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+