Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Bavar Zobacz post

Zapewne kwestia rozbija się wyłącznie o $.
    to chodzi o $ czy o prawa do transmisji?zdecyduj się!podpis z ofertą jest czasami przydatny ! podpis z moim xxxxxx sprzętem mam na innym forum !
    Ostatni raz edytowany przez Kamil_nc+; 2014-12-13, 07:23. Powód: wulgaryzmy
    superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

napisał(a) arturbr Zobacz post
      to chodzi o $ czy o prawa do transmisji?zdecyduj się!podpis z ofertą jest czasami przydatny ! podpis z moim zajebistym sprzętem mam na innym forum !
      Na prawdę jesteś tak mało kumaty czy tylko udajesz takiego niedorozwiniętego?

Komentarz

Co niektórzy nie zrozumieją nigdy że kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra nie zagoszczą w nc+
        Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
        Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

napisał(a) Bavar Zobacz post
          ................Jeśli kogoś interesuje dlaczego nie ma tych programów, to rozchodzi się o prawa do emisji niektórych dyscyplin sportowych. Inaczej są regulowane emisje naziemne a inaczej satelitarne.
          Czym innym jest udostępnienie własnych kanałów innej platformie, a czym innym zakup praw do transmisji nadawanych w tych kanałach. Prawa są znacznie droższe tylko wtedy gdy kanał jest nadawany drogą satelitarną w postaci niekodowanej (ogólnodostępnej). Nadawanie kodowane (płatne platformy) jest równoznaczne z nadawaniem tylko na obszar kraju (jak TV naziemna) i właśnie z tych powodów korzystanie z dekoderów platform poza granicami kraju jest bezprawne. Jednak z powodów ekonomicznych zakaz tego korzystania jest traktowany z przymrużeniem oka.

Komentarz

napisał(a) glazio Zobacz post
            Jakby w nc+ były Polsat Sporty to słoneczko miało by coraz mniej abonentów.
            W cp brak kanałów C+, ?

Komentarz

napisał(a) teodor.wilk Zobacz post
              W cp brak kanałów C+, ?
              Ibardzo dobrze brawa dla nc+
              Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
              Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

Polsat Sport Extra by się przydał. Tak samo jak walki KSW w PPV.

Komentarz

Z pewnością przydadzą się. Fajnie jest móc obejrzeć relacje z zawodów i imprez sportowych. PPV też byłoby mile widziane.

Komentarz

Oj przydałaby się. Polsat ma prawa do Euro 2016 i ( jak się nie mylę) MŚ 2018 i pewnie część meczy będzie właśnie na tych kanałach.

Komentarz

MŚ 2018 i 2022 ma TVP.

Komentarz

Dla ścisłości Polsat ma jeszcze prawa do eliminacji mistrzostw świata 2018
                        Comfort + C+8 VOD C+ mediabox do 30.08.2017, CP Pakiet Premium , Apple TV

Komentarz

Oczywiście, ja pisałem o samych finałach. Z eliminacji to ja oglądam zazwyczaj tylko mecze Polaków a te i tak muszą być w kanale otwartym.

Komentarz

Dziękuję za sugestie dotyczącą nowych programów. W tym momencie muszę jednak prosić o zakończenie dyskusji na temat oferty konkurencji.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                              Dziękuję za sugestie dotyczącą nowych programów. W tym momencie muszę jednak prosić o zakończenie dyskusji na temat oferty konkurencji.
                              Jesteśmy w dziale: "Wasze propozycje
                              W tym dziale możecie przekazać nam Wasze propozycje dotyczące oferty i usług nc+."

Rozmawiamy tutaj o kanałach tv, które chcielibyśmy aby trafiły do oferty nc+. Jednymi z takich kanałów są Polsat Sport i Polsat Sport Extra, więc to naturalne że piszemy także o tym co te kanały oferują. Tak samo jak w temacie o Eleven piszemy o tym co ta stacja oferuje, a czego nie oferuje już Canal+. Tam wam jakoś te rozmowy nie przeszkadzają. Chociaż to mega wstyd dla Canal+ stracić prawa na rzecz internetowego streamu.

Komentarz

Żeby skończyć powiem tylko, że ME to nie tylko Polska i te parę meczy, które będą w kanale ogólnodostępnym: otwarcie, dwa półfinały i finał co razem daje jakieś 6-7 meczy.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+