Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Więcej kanałów HD!!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Więcej kanałów HD!!!

Zamiast poszerzać ofertę o beznadziejne kanały z paczki CBS , dajcie kanały HD z już istniejących. Travel HD , TVP Sport HD , a niebawem: TV4 HD, Tele 5 HD , Puls HD itd. Mamy 21 wiek a jakość coraz gorsza !!! Jak bym chciał oglądać taki chłam , podpisał bym umowę z Cyfrowym Polsatem. Całe szczęście, że umowę mam do czerwca. Już nie jesteście konkurencyjni , więc chyba się przesiądę na kablówkę od MULTIMEDIA. Za dużo mniejsze pieniądze - bogatsza oferta i dekoder ADB!!!

napisał(a) grzesmak4 Zobacz post
    Zamiast poszerzać ofertę o beznadziejne kanały z paczki CBS , dajcie kanały HD z już istniejących. Travel HD , TVP Sport HD , a niebawem: TV4 HD, Tele 5 HD , Puls HD itd. Mamy 21 wiek a jakość coraz gorsza !!! Jak bym chciał oglądać taki chłam , podpisał bym umowę z Cyfrowym Polsatem. Całe szczęście, że umowę mam do czerwca. Już nie jesteście konkurencyjni , więc chyba się przesiądę na kablówkę od MULTIMEDIA. Za dużo mniejsze pieniądze - bogatsza oferta i dekoder ADB!!!
    Reklama Ci się udała
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Przecież HD jest w odwrocie

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
        Reklama Ci się udała
        To nie reklama, To ulotka w skrzynce pocztowej. Z N obecnie NC+ jestem związany od początku jej istnienia , więc widzę jak zmienia się oferta kanałów na coraz gorsze , a ceny na coraz wyższe . Polityka i cennik wyjęty prosto z C+. W N płaciło się za pakiety , a nie za pojedyncze kanały ,jak teraz w NC+. Fuzja to porażka. Kupa abonentów już odeszła , będą następni...

Komentarz

3D chyba już zdechło, HD pomału zdycha, HD w vod już dawno zdechło, pozostało tam marne, parszywe SD.
          Zaprawdę powiadam wam nc+ Nie idźcie tą drogą !!!
          nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

HD było w N(ce)
            Była Nka coś się działo(większa konkurencja)
            teraz "zobacz więcej" niekoniecznie w HD

Komentarz

napisał(a) filolog Zobacz post
              3D chyba już zdechło, HD pomału zdycha, HD w vod już dawno zdechło, pozostało tam marne, parszywe SD.
              Zaprawdę powiadam wam nc+ Nie idźcie tą drogą !!!
              Przecież nc+ słowami rzecznika prasowego ci powie że nowa jakość to jakość VHS 4:3. To przyszłość nc+. Na co komu jakieś HD, 3D, PVR to też już luksus i trzeba dopłacać haracz.

Komentarz

HD to już przeszłość, teraz wracamy do starego dobrego SD , wyłączmy na naziemnej już wkrótce to co w HD i zastępujemy SD, przecież nie po to nam telewizja cyfrowa by oglądać w HD tylko po to by umieścić w tym miejscu 1258 kanałów, których nikt nie będzie oglądał. NC+ jak i naziemna chce nas zalać stertą syfu i życzy sobie jeszcze by każdy za to zapłacił, to ja wiem w jakim Państwie żyje przecież tu nie ma dyktatury - wszyscy wolimy SD. A władza dba o nas i daje nam to co lubimy.
                Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

N ech...

Pamiętam takie coś jak ludzie wszędzie nie tylko w moim regionie gadali o nka no no ja wiem, że to fajna telewizja.
                  A o cyfrze to nawet nie powiem, bo wiadomo zbyt ostro i jeśli chodzi o nc+ to mina za miną brak tego wow!
                  Podsumowując brak mocynch kanałów o mocnej jakośći i za dużo tych w wersji sd, bo jak wiemy ultrahd powoli testują, a my dalej oglądamy cienizne.
                  Ostatni raz edytowany przez Sylwiusz25x; 2014-01-13, 20:45.
                  *nc+ mix *
                  * universe+ 49*

Komentarz

napisał(a) nlpfan Zobacz post
                    HD to już przeszłość, teraz wracamy do starego dobrego SD , wyłączmy na naziemnej już wkrótce to co w HD i zastępujemy SD, przecież nie po to nam telewizja cyfrowa by oglądać w HD tylko po to by umieścić w tym miejscu 1258 kanałów, których nikt nie będzie oglądał. NC+ jak i naziemna chce nas zalać stertą syfu i życzy sobie jeszcze by każdy za to zapłacił, to ja wiem w jakim Państwie żyje przecież tu nie ma dyktatury - wszyscy wolimy SD. A władza dba o nas i daje nam to co lubimy.
                    Jeżeli ma być pseudo HD, to lepsze dobre SD.

Komentarz

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
                      Jeżeli ma być pseudo HD, to lepsze dobre SD.
                      Problem w tym, że to co doszło to nawet nie jest dobre SD, travel nadaje w 4:3 w rozdzielczości 500 x 400 podobnie extreme sport te kanały mają swoje odpowiedniki w HD, ale co z tego jak Polacy wolą oglądać syf na ekranie, bo taniej.
                      Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

Nadają z jakością VHS ale za to niedługo będą wciskać telewizory 4K.

Obstawiam nawet hasło do wpychania tych telewizorów ---

Na ekranie nie dostrzeżesz ani jednego pojedynczego piksela!!!! (tyle ich jest )

Tylko szkoda, że tyle ich będzie na matrycy a nie w rozdziałce kanału. hehe
                        nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

napisał(a) nlpfan Zobacz post
                          Problem w tym, że to co doszło to nawet nie jest dobre SD, travel nadaje w 4:3 w rozdzielczości 500 x 400 podobnie extreme sport te kanały mają swoje odpowiedniki w HD, ale co z tego jak Polacy wolą oglądać syf na ekranie, bo taniej.
                          nie taniej tylko wiecej

tutaj na forum masz przyklad jakie cisnienir panuje na nowe kanaly byle wiecej nie ważne jaka jakosc
                          ba nawet wszystkie z naziemnej musza byc bo przecież place to wymagam
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

TV4 HD, Tele 5 HD , Puls HD będą nadawać wkrótce w HD cyfrowo naziemnie, ale ich ramówka to bieda przerywana reklamami. Więc nie ma o co walczyć.

Komentarz

napisał(a) spiro Zobacz post
                              TV4 HD, Tele 5 HD , Puls HD będą nadawać wkrótce w HD cyfrowo naziemnie,...
                              Chyba, że na 4 płatnym MUX-ie, którego jeszcze nie widać ani nie słychać.
                              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+