Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AXN White i AXN Black za AXN Crime i AXN Sci Fi

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• AXN White i AXN Black za AXN Crime i AXN Sci Fi

http://satkurier.pl/news/87735/axn-w...axn-crime.html

No to już w nc+ nie będziemy mieć żadnego kanału poświęconego sci-fi, no chyba że do oferty wróci Sci Fi Universal.

Swoją drogą, skoro już AXN robi taki rebranding, to może by tak wystartowali z tymi kanałami w HD.

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Swoją drogą, skoro już AXN robi taki rebranding, to może by tak wystartowali z tymi kanałami w HD.

Mogliby.... ale zapewne tego nie zrobią.

Pozdrawiam
    lpotaczek

Komentarz

AXN Spin wystartowal w wersji SD oraz HD natomiast AXN Sci-Fi oraz Crime sa tylko w SD. Czas pokaze i zobaczymy czy AXN White oraz AXN Black beda tylko w SD czy tez dodatkowo w HD. Przedewszystkim sie liczy kontent bo jezeli calosc ma byc tylko upscalem i jedynie logo w HD to ja dziekuje za taki kanal i wole zeby bylo samo SD.
      sigpic
      nc+:
      turbobox+ (ITI-5720SX)
      Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
      Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

napisał(a) extor Zobacz post
        AXN Spin wystartowal w wersji SD oraz HD natomiast AXN Sci-Fi oraz Crime sa tylko w SD. Czas pokaze i zobaczymy czy AXN White oraz AXN Black beda tylko w SD czy tez dodatkowo w HD. Przedewszystkim sie liczy kontent bo jezeli calosc ma byc tylko upscalem i jedynie logo w HD to ja dziekuje za taki kanal i wole zeby bylo samo SD.
        Nie ma takiego kanału jak AXN Spin SD na satelicie i w polskich platformach dostępna jest wyłącznie wersja HD więc nie wiem skąd ci się wzięło SD jak już coś to AXN SD i AXN HD to wtedy tak. No chyba że o czymś nie wiem to mnie oświeć ;) Pozdrawiam.
        turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
        nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

Może chodzi o to, że AXN Spin w oprawie ma logo bez dopisku HD, lektor podczas zapowiedzi też nie mówi AXN Spin HD tylko AXN Spin.
          BOX+ DVB-T - Canal+Platinum

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+