Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

FOX SPORT HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• FOX SPORT HD

Ponieważ znika ESPN America to proszę o dodanie FOX Sport HD
    Pakiet : nba.com + nfl.com

A widziałem ten kanał na Hispasacie 30' West jest słabe to HD i bardzo dużo golfa leci zwłaszcza w paśmie poranny fakt można jeszcze trafić wieczorem na NASCAR było też pasmo Fuel TV
    31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) nlpfan Zobacz post
      Ponieważ znika ESPN America to proszę o dodanie FOX Sport HD
      Wszystko fajnie, tyle że niestety, kanał ten nie jest nadawany na polski rynek.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        Wszystko fajnie, tyle że niestety, kanał ten nie jest nadawany na polski rynek.
        Nawet jak by byl dostepny niedoczekamy sie go w nc+ jak Sportklubu ktory nadaje z ich pojemnosci nie ma w ofercie.Cale nc+ "ZERO NOWYCH KANALOW"Pozdrawiam
        Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-06-30, 21:57.
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Jak długo jestem na tym forum to jeszcze żadna taka prośba nie została spełniona.
          Po co zakładacie takie wątki ?
          EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Nawet jesli bylyby tak profesjonalne kanaly jak Fox Sport, Fox Soccer Channel, ESPN - to i tak ramowka bedzie musiala byc podporzadkowana polskiemu prawu bo wszystkie prawa do rozgrywek sportowych sa praktycznie obsadzone. Wejscie tych stacji na polski rynek wiazalby sie z potezna inwestycja w prawa.

Jesli chodzi o mnie to najpopularniejsze sporty powinny miec wlasne kanaly, jest co prawda kosztowne - ale jezeli caly dzien bylyby relacje na zywo np. Tennis Channel HD to wszystko by sie zwrocilo w bardzo szybkim tempie.

Komentarz

podobno SKY ITALIA ma zastąpić ESPN America kanałem FOX Sports - jak widać można, a nie w Polsce, bo u nas nikt kasy nie wyłoży. Żeby Foxowi opłacało się wejść na nasz rynek musiałby mu NC+ zapłacić godziwe pieniądze, a ponieważ wiadomo, że tak się nie stanie to pozostaje to w sferze marzeń. W tej chwili wygląda na to, że NFLu nigdzie nie będzie można zobaczyć. Pozostaje tylko zakup przez internet , bo 40 milionowy kraj nie stać na zakup rozgrywek NFL NHLi pozostałych sportów USA - czas już chyba wyprowadzić się z tego kraju. Jak żyć Panie premierze , jak żyć bez NFL i NHL ?
              Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+