Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP regionalne na satelicie w nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVP regionalne na satelicie w nc+

może ciekawym pomysłem było by umieszczenie kanałów regionalnych tvp .
    w canal sat we Francji w wersji regionalnej jest kanał France 3 . w wielu krajach są umieszczane kanały regionalne na satelicie .
    w ramach platformy nc+ kanały regionalne na satelicie chętnie bym widział .
    nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
    Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

A są kanały regionalne TVP w Polsce?

przecież to tylko krótkie okienka 3 razy dziennie, nie widze sensu umieszczania kilkunastu tych samych kanałów TVP Info różniących się jedynie w okreslonych godzinach ramówką

kogo na to stać? nas pewno nie publiczną
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
      przecież to tylko krótkie okienka 3 razy dziennie, nie widze sensu umieszczania kilkunastu tych samych kanałów TVP Info różniących się jedynie w okreslonych godzinach ramówką
      Technicznie do wykonania. Przypuśćmy że platforma x ma jeden cały transponder wyłącznie na VOD. W porach gdy jest pasmo wspólne nadaje tylko jedno TVP Info - reszta pasma transpondera idzie na VOD - a gdy są pasma regionalne VOD zostaje wstrzymany i transponder wypełnia się "kontentem regionalnym" .

Komentarz

od września ma być podobno reorganizacja TVP info

będzie TVP Info cało dobowe i osobno kanał TVP Regiony
        nadawanie całodobowego programu, przynajmniej w DVB-T może uratować niektóre ośrodki regionalne

teraz kanał regionalny oglądam właściwie tylko o 18.30 jak są regionalne fakty

Komentarz

napisał(a) Artek Ł. Zobacz post
          może ciekawym pomysłem było by umieszczenie kanałów regionalnych tvp .
          w canal sat we Francji w wersji regionalnej jest kanał France 3 . w wielu krajach są umieszczane kanały regionalne na satelicie .
          w ramach platformy nc+ kanały regionalne na satelicie chętnie bym widział .
          powstaje proste pytanie - kto to sfinansuje?
          To tak jakby nadawać 16 rożnych kanałów. Przy mpeg2 i transponderze SD coby każdy mógł mieć do tego dostęp równa się to z wynajęciem całego transpondera...
          Niewykonalne w przypadku TVP...

Komentarz

A przede wszystkim bez sensu

to nie niemieckie publiczne kanały regionalne które każdy land ma swój

Komentarz

napisał(a) thonka Zobacz post
              powstaje proste pytanie - kto to sfinansuje?
              To tak jakby nadawać 16 rożnych kanałów. Przy mpeg2 i transponderze SD coby każdy mógł mieć do tego dostęp równa się to z wynajęciem całego transpondera...
              Niewykonalne w przypadku TVP...
              na satelicie to może drogo . ale ośrodki regionalne tvp i kilka innych kanałów też polskich nadaje swoje programy przez internet.
              jak nbox-y potrafią odtwarzać materiały video ( vod, youtube itp. z internetu ).
              może zrobili by do nboxów aplikację z kanałami, które nadają przez internet .
              chyba w ten sposób freeview w Anglii ma w ofercie polskie kanały ( przez aplikację )
              nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
              Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Komentarz

ale po co ci wszystkie regiony?
                tam gdzie mieszkasz wystatrczy kawalek druta i masz swoja "wersje" TVP Info

Komentarz

Niezupełnie wystarczy, u mnie za pomocą druta mogę odbierać tylko z sąsiedniego województwa, a nie ze swojego. A za paręnaście tygodni to oprócz druta będzie potrzebny dekoder DVB-T.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

To prawda.

U mnie na drucie odbiorę TVP Wrocław i TVP Katowice ale już TVP Opole (a mieszkam w woj. opolskim) już nie . Ot, cała cyfryzacja .

Komentarz

Wszystkie posty zamieszczone w tym temacie wczoraj i dzisiaj, przeniosłem do wątku TVP Regionalna (nc+ > Programy nc+ > Informacje). Do dalszej dyskusji zapraszam tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...t=65120&page=8

Zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+