Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Golf Channel Polska

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Golf Channel Polska

  Witam,
  Dzisiaj wystartował nowy kanał: Golf Channel Polska - jest dostępny na platformie Polsatu i tylko tam. Brak tego kanału w ofercie NC+ nie bardzo jest zrozumiały dla wszystkich fanów tego sportu w Polsce (co można wyczytać z liczby komentarzy na portalach społecznościowych). Od 3 lat to NC+ nadaje transmisje z turniejów golfa i ponoć cieszą się dużą popularnością, myślę, że gdyby było inaczej nie nie nabywali by praw na kolejne sezony. Nie jest tajemnicą, że do dobrych wyników oglądalności przyczynia się wybitny komentarz Golfowej Służby Sprawozdawczej ;). Kanał ten nie stanowi absolutnie żadnej konkurencji dla C+ Sport ponieważ transmituje inną ligę oraz programy autorskie, których tak bardzo brakuje w C+ Sport. Fani regularnych transmisji golfa w PL byli przekonani, że kanał będzie także a może przede wszystkim dostępny w NC+ i będzie wspaniałym uzupełnieniem dotychczasowej oferty golfa na antenach C+. A tu cisza, zero komentarza. To trochę taki środkowy palec w kierunku wiernych widzów, przedłużających coraz droższe umowy. Bardzo proszę o informację czy NC+ w ogóle rozważa i ma zamiar prowadzić rozmowy z nadawcą tego kanału o dostępności w NC+
  pozdrawiam,

 • #2
  Kanał jest aktualnie dostępny na wyłączność na platformie Cyfrowego Polsatu.
  Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

  Komentarz


  • #3
   Golf czasem leciał na Canal+ albo nSport, już nie pamiętam. Raz nawet dosyć długo to oglądałem, głównie z powodu komentarza Persona seniora. To teraz już nie będzie golfa na tych kanałach?

   Komentarz


   • #4
    Jest na tym forum ktoś z NC+ ?? Jakiś komentarz, komunikat, cokolwiek?

    Komentarz


    • #5
     maxfan,
     dziękuję za przesłane sugestie. Informuję, że decyzje o dołączeniu nowych programów oraz wprowadzeniu zmian do naszej oferty sprzętowej czy udostępnianych funkcjonalności są podejmowane na najwyższym szczeblu menadżerskim.
     W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.

     Komentarz


     • #6
      @Greg08,
      w ofercie platformy nc+ znajdują się transmisje:
      Golf US Open
      Golf PGA Championship
      Golf European Tour – cały sezon
      3x WGC (The World Golf Championships)

      Komentarz

      Pracuję...
      X
      nc+