Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Piekary91 Zobacz post
    A ja sobie tak z czystej nudy postanowiłem zrobić swoją listę kanałów gdyby była dostępna opcja własnego układu numerków. Ciekawe czy komuś by się spodobał mój pomysł by tak wyglądała lista kanałów , ale niestety tu jej nie mam jak wkleić bo post będzie za duży. Chyba że na raty
    To już nie czas, gdy liczą się pomysły i to, żeby było wygodniej. Numerek jest decyzją biznesową. Np. TV Puls HD się tłumaczył ostatnio, że nie będzie nadawał przez satelitę, bo nie ma gwarancji dobrego numerka.
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

witam , czy jest moze planowana nowa lista kanalow , bez zbednych dubli . troszke balagan jest w obecnej liscie . pozdrawiam

Komentarz

napisał(a) piotr11 Zobacz post
        witam , czy jest moze planowana nowa lista kanalow , bez zbednych dubli . troszke balagan jest w obecnej liscie . pozdrawiam
        Bałagan to mało powiedziane Naprawcie ten bajzel kanały filmowe do filmowych itp.
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) piotr11 Zobacz post
          Nie, bo to nie jest bałagan, tylko porządek wg nc+.

Komentarz

Raczej według "starej Cyfry+" do której standardów niestety wracamy.

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
              Nie, bo to nie jest bałagan, tylko porządek wg nc+.
              A po co?Teraz masz wrażenie że masz co oglądać

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                Raczej według "starej Cyfry+" do której standardów niestety wracamy.
                Na jedno wychodzi (ja do niczego nie wracam, bo nigdy abonentem Cyfry+ nie byłem).

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                  Na jedno wychodzi (ja do niczego nie wracam, bo nigdy abonentem Cyfry+ nie byłem).
                  A ja byłem, więc i dlatego mam porównanie. Nawet ta nowa grafika w dekoderach czy kastracja EPG to dla mnie właśnie znak uwsteczniania się do czasów "starej Cyfry+".

Komentarz

Kosmetyczne zmiany.. a lista kanałów nadal jakby ktoś po pijaku ją układał.
                    PAKIET SUPERPREMIUM+
                    +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                    Rodzinny HD

Komentarz

LISTA

KANAŁY POWTARZAJĄ SIĘ PO DWA RAZY PO JAKĄ CHOLERĘ WYŁĄCZYĆ DUBLE.

Komentarz

napisał(a) hamsterrrrr Zobacz post
                        Kosmetyczne zmiany.. a lista kanałów nadal jakby ktoś po pijaku ją układał.
                        Więc trzeba z niej po pijaku korzystać i będzie git.

Komentarz

napisał(a) spartakus Zobacz post
                          KANAŁY POWTARZAJĄ SIĘ PO DWA RAZY PO JAKĄ CHOLERĘ WYŁĄCZYĆ DUBLE.
                          bo wtedy wyglada jakby było duzo wiecej kanałów .... przerabiałem to już nie raz , dla NC- kanał TvN 24 SD to nie to samo co HD ( zobacz w ofercie ) no i jako jedyna platforma ma setki programów

http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly polecam zabawę w szukanie powielonych ikonek

Komentarz

Pociesz się, że ta sama sytuacja jest na liście Cyfrowego Polsatu więc nie pisz, że nc+ jest jedyną platformą to stosującą.

Komentarz

Prośby o zrobienie porządku na liście kanałów nie przynoszą żadnego skutku. Nie wiem jak można tak poukładać programy ale co my tam wiemy. Jedynym sposobem satysfakcjonujących większość to możliwość układania własnej listy kanałów.
                              Niech osoba odpowiedzialna za listę się w końcu ogarnie i obudzi.

Komentarz

Niby jest link do nowej listy kanałów ale prowadzi donikąd.
                                http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly
                                Pewnie osoby z niezależnymi dekoderami byłyby zainteresowane taką listą by wszystko sobie na nowo poukładać jeszcze przed lutym.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+