Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona ncplus.pl

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Strona ncplus.pl

Witam

Zwracam sie z prośbą o zmianę wygładu strony ncplus.pl m.in. do @Aleksandra_nc+

Bardzo proszę o zrobienie takiej witryny jak ma rodzinna platforma canal.fr jest ładna, skupia najważniejsze informacje, przejrzysta no i bardzo stonowana a zarazem nowoczesna.

Ma to dodatkowy plus że abonenci zarowno w Polsce jak i we Francji będą mogli mieć ujednlicone strony jak ma to miejsce choćby w globalnej wersji stron Orange.pl ktora jest taka sama jak Orange.fr abonenci z innych krajow odrazu wiedzą co gdzie szukać no i mają poczucie że należa do dużego międzynarodowego koncernu.

Obecna strona przejęta od platformy n i lekko zmodyfikowana, jest nie przejrzysta, odpychająca, nie jest stonowana, ma wiele krzykliwych kolorów jakby to był plotek czy kozaczek a nie platforma Premium, ma porozrzucane informacje gdzie ciężko coś znaleźć w dodatku z błedami nie mówiąc że nie jest zoptymalizowana tak jak witryna canalplus.pl pod urządzenia mobilne, niby główna jest ale potem reszta podstron już nie. Cała strona jest mocno odpychająca, ciężka a przede wszystkim brzydka, trudno na niej cokolwiek znaleźć.

Bardzo proszę o ujednolicenie strony lub chociaż o ubodobnienie do witryny canal.fr gdyż tama strona to klasa sama w sobie a nie strona poczatkującej pltformy n.
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-02-22, 02:23.

@lpotaczek,
    dziękuję za przekazane sugestie.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Co do strony, to wypadałoby poprawić złe oznaczenia kanałów w zakładce "wszystkie kanały", ponieważ:
      1. Nowa TV, TBN Polska, Nuta TV i UA TV oznaczone są jako HD, a w HD nie nadają.
      2. Food Network, SCI FI, Comedy Central Family, Discovery Life, MTV Polska, Filmbox Premium, Sportklub, Fightklub, Motowizja, E!, Polsat Music, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore
      3. W wykazie w ogóle nie widnieje Wellbeing Network, a jest Discovery w SD, który nie jest w ofercie.
      4. Filmbox Extra z logo w HD, a jest w SD.

Niby szczegóły, ale wprowadzają w błąd.

Komentarz

@minic, dziękuję. Zajmiemy się tą sprawą.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Oczywiście to co w punkcie drugim to są kanały które są w HD, ale na stronie nie są jako HD oznaczone. Nie wiem dlaczego urwało mi zdanie.

Przy okazji, Eurosporty 3-5 też już nie nadają, a są jeszcze w wykazie na stronie.

Komentarz

@minic,
            zmiany zostały wprowadzone.

Komentarz

Lista kanałów w dekoderach się zmieniła związku z dodaniem tych kanałów Polsat Sport a na stronie nc+ nadal jest stara lista kanałów jak wejdzie się w program. Niech ktoś to poprawi tak jak ma być. Kręćka można dostać w dekoderach część kanałów ma już inne pozycje, a tu na stronie wcześniejsze pozycje które były jeszcze wczoraj. To powinno być od razu poprawiane jak w dekoderze to i na stronie.

Komentarz

Luki555
                dziękuję za przekazane uwagi. Przekazałam je do właściwego działu.

Komentarz

Niby zaktualizowano listę kanałów na stronie nc+ w programie tv, ale są błędy mianowicie WP nadal widnieje na poz 170, Trace Urban dzieli poz 166 z 4 fun hits gold i gdzieś zniknęła Eska Rock i Nuta tv oraz Active Family nie jest na tej pozycji co trzeba bo dzieli poz z Eleven 1. Widać, że komuś się śpieszyło i dlatego są takie błędy, które trzeba poprawiać i nie pokrywa się to z listą kanałów w dekoderach.
                  Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-08-23, 10:07.

Komentarz

Luki555
                    przesłałam Twoje uwagi do odpowiedniego działu.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                      @minic,
                      zmiany zostały wprowadzone.
                      Witam, nie wiem czy jest sens pisania tego, bo pewnie i tak nie poprawicie tego, ale zakładka "Kanały TV dostępne w nc+" ponownie zawiera masę błędów, które albo niekoniecznie wcześniej zostały poprawione, albo z czasem nagromadziły się kolejne, a mianowicie:

1) Nuta TV i UA, TBN Polska oznaczone jako HD są ponownie, a w ofercie są w SD
                      2) Food Network, SCI FI, Kino Polska, Comedy Central Family, Discovery Life, CI Polsat, MTV, Filmbox Premium, Sportklub, Fightklub, Private TV, Boomerang, CNN, Motowizja, e!, Polsat Music, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History - te są w HD, ale nie zostają oznaczone jako HD kiedy wybieramy żeby zaznaczone były tylko kanały HD.
                      3) Discovery Channel SD i Polsat SD zostały już dawno usunięte z satelity, a nadal podajecie je, że są w ofercie, gdzie że się tak zapytam?
                      4) Nickelodeon HD został dawno zastąpiony przez Nicktoons HD - dlaczego więc ten pierwszy na stronie nadal widnieje a Nicktoons nie ma?
                      5) Nieaktualne logotypy mają Filmbox Extra (w logo jest dopisek HD, a ten kanał jest w SD), Da Vinci, 4Fun Gold.

To tak na pierwszy rzut oka.

Piszecie że jesteście platformą która zawiera najwięcej kanałów HD, to dlaczego ich nie oznaczacie? Bo na przykład wchodząc w tą zakładkę o dostępnych kanałach mogę wywnioskować, że taki Boomerang albo Comedy Central Family są w SD, bo nie ma przy nich żadnej informacji że nadają w HD, nie podświetlają się jako HD, w nazwie HD nie ma, kiedyś co prawda ich logotypy na tej stronie miały dopisek HD, ale to zostało w ostatnim czasie usunięte nie wiem dlaczego. Co prawda HD jest standardem i nie trzeba tego aż tak eksponować, ale sami się chwalicie ilością takich kanałów to dlaczego tego na stronie porządnie i czytelnie nie poprawicie, tylko wprowadzacie w błąd, zresztą sami sobie ujmujecie ilościowo.

Jeszcze jedno kiedyś strona lepiej była prowadzona, co prawda była masa błędów jak teraz, ale przynajmniej oferty przedstawione na stronie były nie tak byle jak jak teraz - loga jakieś porozciągane, jedne ogromne, drugie malutkie, mało profesjonalnie to wygląda według mnie. To tyle z mojej strony odnośnie Waszej strony internetowej.
                      Ostatni raz edytowany przez mimic; 2018-12-13, 16:10.

Komentarz

mimic nie tylko w tej zakładce "Kanały dostępne w nc+" co podałeś ale na każdej zakładce z ofertami jakie ma nc+ nie ma oznaczeń HD tam gdzie brakuje a powinny być to samo tyczy się ofert na kartę nie tylko w abonamencie

Komentarz

Wiem, na całej stronie jest masa błędów, ale gdyby to wszystko wyliczać to czasu by brakło. Skupiłem się na tym, bo stąd można pobrać listę kanałów i wydaje mi się, że często ta zakładka jest też odwiedzana przez ludzi, a te babole wprowadzają w błąd. Na samym początku tą stronę oni akurat aktualizowali na bieżąco, wszystko było ok, a teraz jest coraz gorzej i niechlujniej.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+