Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN Player

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zamiast się tak rozpisywać, wystarczyło przeczytać parę poprzednich wpisów. Tak sobie wymyślili, bo najwyraźniej nie umieli tego ogarnąć. Zresztą, nadal nie ogarniają, więc zmiana była bez sensu. Zamiast udawać, że taka usługa istnieje i naciągać na kasę, już lepiej żeby dali spokój i ją całkiem wyłączyli.
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) naimad77 Zobacz post
      WItam ponownie. Dawno mnie tu nie było. Ale jak do tej pory wszystko było "o.k" Mam wykupione TVN player już jakiś czas. I było fajnie. Nie zobaczyłem odcinka w tv to sobie wchodziłem w playera i oglądałem. No i od nowej ramówki przegapiłem pare rzeczy. Ale mowię spoko. Jest player. Wchodzę ci ja któregoś pięknego wieczora a tam (player) ...uj wielki. Patrzę szukam nie ma. Tylko wojewodzki i jakieś inne bzdety. No ale myśle może update softa był i coś nie halo. No to settings. Wszystko o.k. Soft aktualny. Reset dekodera. I nadal uj. Ja wkurw , żona płacze bo prawo Agaty zabrali. Dzieciak wrzeszczy bo ja wrzeszczę.
      Sie pytam o co chodzi?
      Nie, nie mam dostępu do playera na PC. Nie, nie chce wojewódzkiego. Chce seriale których nie zdążę zobaczyć i programy których nie nagram. Chce po raz któryś zobaczyć Magda M. (Żona uwielbia). Programy z TVN turbo tez chce.

P.s jak zrezygnować z tego szmelcu jakim jest Player?
      Ja mam ncGo wykupione i nie działa.Ta firma słynie z rzeczy które istnieją tylko. teoretycznie.

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
        ...Ta firma słynie z rzeczy które istnieją tylko. teoretycznie.
        Wzorują się na państwie polskim.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
          Wzorują się na państwie polskim.
          Dokładnie.

Komentarz

• TVN Player w nc+go tv

Witajcie
            składam oficjalny protest i proszę o wyjaśnienie co się dzieje z tą usługą za chwilę nie będzie tam czego oglądać
            wiele programów nie ma lub są po 1 odcinku

proszę o oficjalne stanowisko
            Marcin Pudełko

Wizja TV potem Polsat (wieszający się dekoder) od 2 Lutego 2007 telewuzja N koniec umowy z nc+ Listopad 2016, EVO BOX PVR od 17.05.2016

Komentarz

• Mniejsza ilość materiałów w kolekcji TVN Player wynika z decyzji właściciela serwisu. Od pewnego czasu pełna zawartość kolekcji udostępniana jest jedynie na stronie www.player.pl, co przyczyniło się do zmniejszenia ilości materiałów w nc+ go TV.

Szeroki wybór interesujących programów i najnowszych filmów odnajdziecie natomiast w innych kolekcjach. Zachęcamy zatem do korzystania z pełnych możliwości nc+go TV.

Komentarz

• zbyt lakoniczna odpowiedz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                Mniejsza ilość materiałów w kolekcji TVN Player wynika z decyzji właściciela serwisu. Od pewnego czasu pełna zawartość kolekcji udostępniana jest jedynie na stronie www.player.pl, co przyczyniło się do zmniejszenia ilości materiałów w nc+ go TV.

Szeroki wybór interesujących programów i najnowszych filmów odnajdziecie natomiast w innych kolekcjach. Zachęcamy zatem do korzystania z pełnych możliwości nc+go TV.
                Odpowiedz jest zbyt lakoniczna domagamy się takiej samej zawartości co w player.pl
                proszę o dokładne wyjaśnienie kto jest operatorem serwisu skoro nie tvn/nc plus
                wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i jej zmianę w przeciwnym razie będę się domagał rabatu do końca trwania umowy w wysokości 20 PLN co miesiąc gdyż taka sytuacja trwa już bardzo długo bez wcześniejszej zapowiedzi
                Marcin Pudełko

Wizja TV potem Polsat (wieszający się dekoder) od 2 Lutego 2007 telewuzja N koniec umowy z nc+ Listopad 2016, EVO BOX PVR od 17.05.2016

Komentarz

• nieuzasadnione zdzierstwo

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                  Mniejsza ilość materiałów w kolekcji TVN Player wynika z decyzji właściciela serwisu. Od pewnego czasu pełna zawartość kolekcji udostępniana jest jedynie na stronie www.player.pl, co przyczyniło się do zmniejszenia ilości materiałów w nc+ go TV.
                  Nie zgadzam się, oferta na stronie TVN Player jest co prawda pełna, ale jednocześnie płatna!!! Dlaczego będąc abonentem nc+, mając wykupiony dostęp do usługi nc+GO TV, mam płacić dodatkowo za materiały, które operator uznał za bardziej wartościowe, są one oznaczone odpowiednim znaczkiem!!!
                  Co jest grane, nie chcę płacić podwójnie!!! Dlaczego mam płacić dodatkowy haracz za np. "101 napraw", "Pyszne 25", czy "Turbo kamera"??? Domagam się ich obecności na nc+GO TV!!!
                  TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                    Mniejsza ilość materiałów w kolekcji TVN Player wynika z decyzji właściciela serwisu.
                    Przepraszam.
                    Czy ITI prowadzące to forum może poprosić ITI posiadające nc+ o porozmawianie z ITI prowadzącym stronę player.pl...
                    W N od 2006
                    Było U+Superfilm/68
                    Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
                    Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
                    Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

• Ok.
                      Może musimy zaapelować do Scripps, żeby TVN SA (~98% należy do Scripps) oferujący player.pl udostępnił nc+ (32% należy do Scripps) materiały.

to jest lekko śmieszne. Albo nie lekko.
                      W N od 2006
                      Było U+Superfilm/68
                      Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
                      Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
                      Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

• napisał(a) keretey Zobacz post
                        Ok.
                        Może musimy zaapelować do Scripps, żeby TVN SA (~98% należy do Scripps) oferujący player.pl udostępnił nc+ (32% należy do Scripps) materiały.

to jest lekko śmieszne. Albo nie lekko.
                        Ale co jest śmieszne?Im pewnie niekoniecznie na sukcesie tej pseudoplatformy zależy.Stad wybrakowana oferta..

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                          Mam zapytanie, w takim razie dlaczego ja będąc legalnym abonentem nc+ i mając dostęp do niemal pełnej oferty na ekranie TV, nie mogę mieć dostępu do pełnej oferty TVN Player na urządzeniach mobilnych?
                          Dlaczego wymagacie dodatkowej zapłaty za archiwalne nagrania, za które zapłaciłem abonamentem, a mój "błąd" polega na tym, że wcześniej nie pomyślałem i nie nagrałem jakiegoś programu?
                          Mam propozycję, udostępnijcie pełną kolekcję na zasadach podobnych do nc+GO.

Komentarz

• Podbijam temat, jak wyżej. Proszę przedstawiciela nc+ o odpowiedź.

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                              Podbijam temat, jak wyżej. Proszę przedstawiciela nc+ o odpowiedź.
                              Odpowiedz juz padła.

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                                Odpowiedz juz padła.
                                czytaj ze zrozumieniem...
                                Mnie chodzi o urządzenia mobilne, ewentualnie PC i pobieranie dodatkowej opłaty za udostępnione materiały:
                                "dlaczego będąc legalnym abonentem nc+ i mając dostęp do niemal pełnej oferty na ekranie TV, nie mogę mieć dostępu do pełnej oferty TVN Player na urządzeniach mobilnych?
                                Dlaczego wymagacie dodatkowej zapłaty za archiwalne nagrania".

Są to materiały typu: "101 napraw", "Pyszne 25", czy "Turbo kamera", które do tej pory były bezpłatne.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+