Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Migracja do AllInclusive+ a brak dostępu do Da Vinci Learning

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Migracja do AllInclusive+ a brak dostępu do Da Vinci Learning

  Witam. Zmigrowałam do nc+ i okazało się, że mimo iż na stronie było wyraźnie pokazane że w netVOD+ będę mieć dostęp do kolekcji Da Vinci Learning, dziś przedstawiciel odpisał mi że jest błąd i za tą kolekcję muszę dodatkowo zapłacić. Czy to nie jest celowe wprowadzanie klienta w błąd?

 • sam
  replied
  wcześniej w ofercie była grafika kolekcji z DVL a teraz

  w najdroższym pakiecie nie ma. Brak kanału DVL i ceny nc+ przekonują mnie do migracji do Cyfrowego Polsatu. Też mają tunery do oglądania i jednoczesnego nagrywania. Długo się prosiliśmy o kanał DVL i nic z tego nie wyszło i chyba nie wyjdzie bo oni będą musieli ciąć koszty (bo mają odejścia abonentów) i nie dadzą nowego kanału. Dla mnie ten kanał jest najważniejszy dla dzieci - pozwalałem go oglądać ile chcieli w przeciwieństwie do głupkowatych kreskówek z innych kanałów.

  Leave a comment:


 • arkadius333
  replied
  wszystkim z takim problemem życze powodzenia, bo to, to już jest q...... i ..... (inne epitety). A może nie Wiecie, że takie zachowanie wyczerpuje znamiona art. 286 kk Można spokojnie nie reklamować, tylko składać zawiadomienie o przestępstwie (jedno nie wyklucza drugiego, można jednoczesnie). Trzeba tylko to udowonić, miec screeny z datą, nagraną rozmowę z konsultantem i dowód na to jakimi kanałami się dysponuje. Na przykład umowa. ocvzywiście w grę wchodzą oględziny tego sprzetu przez policjanta przyjmującego zawiadomienie ale szczęśliwy, to on nie będzie Będzie to jednak najlepszy dowód w sprawie. Ciekawe jak król julian miałby wezwanie na przesłuchanko, jakby się to przełozyło na działania nc+

  Leave a comment:


 • zakmar
  replied
  napisał(a) Elendil Zobacz post
  Tryb reklamacyjny z odsłuchaniem rozmowy. Nic innego.
  Dokładnie tak. Mam ten sam problem, Pytanie jakie zadałem konsultantowi pod koniec rozmowy - Czy w opcji All Inclusive będę musiał płacić dodatkowo tylko za premiery VOD? Odpowiedź: Tak.
  Reklamacja poszła i została zarejestrowana. Czekam..

  Leave a comment:


 • zyga
  replied
  Widać w NC jest kilka definicji "WSZYSTKO".

  Leave a comment:


 • PioVar
  replied
  Witam,

  Zastanawiam się, czy Da Vinci Learning nie zostanie "odstrzelony" 01.09.2013, gdyż do 31.08.2013 znajdują sie w ofercie filmy z serii "Było sobie..."

  Może dlatego wyrzucili ta kolekcję z oferty All Incl.+

  Pozdrawiam,

  Leave a comment:


 • Andrewan
  replied
  napisał(a) Elendil Zobacz post
  Tryb reklamacyjny z odsłuchaniem rozmowy. Nic innego.
  Tryb reklamacji, nawet bez odsłuchu. Ja złożyłem reklamację na w/w pakiet. I nie chodzi mi nawet o to że nie mam, nie potrzebuję jakoś na siłę, chodzi o zasady.
  Skoro jest napisane że All to All a nie jakieś ściemnianie że błąd na stronie.
  Przepychałem się kiedyś z platformą N to i mogę się przepychać z NC+.

  Szkoda mi jedynie naszych doradców z forum bo zbierają ciosy na klatę za niekompetencje zarządu.

  Leave a comment:


 • Elendil
  replied
  Tryb reklamacyjny z odsłuchaniem rozmowy. Nic innego.

  Leave a comment:


 • Smerfeteczkaa
  replied
  [/QUOTE] A na poważnie, ponoć AI+ dla abonentów jest inny niż dla nowych. Info od konsultantów. Szkoda, że nie informują o tym podczas rozmowy.

  No właśnie, nikt mnie o tym nie poinformował, było tylko pytanie, czy patrzyłam na stronie, co jest w pakiecie. Da się to jakoś odkręcić? Co radzicie?

  Leave a comment:


 • Pawel85
  replied
  Dlatego trzeba poprosic o to aby konsultant wymienił wszystko co jest dostępne w danej ofercie. Jak nie będzie potrafił to znak żeby nie zgadzać się.

  Leave a comment:


 • Elendil
  replied
  Nie, to jest nauczka, żeby następnym razem nie być takim w gorącej wodzie kąpanym

  A na poważnie, ponoć AI+ dla abonentów jest inny niż dla nowych. Info od konsultantów. Szkoda, że nie informują o tym podczas rozmowy.

  Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+