Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HustlerVOD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic HustlerVOD

HustlerVOD

Ekscytujące kino erotyczne firmowane przez Hustlera, najbardziej znany miesięcznik dla dorosłych. Co tydzień nowe, starannie wyselekcjonowane tytuły. Kolekcja liczy w sumie aż 200 gorących filmów. Serwis dostępny jest tylko dla widzów dorosłych.

Kolekcja przeznaczona wyłącznie dla widzów pełnoletnich (18+).

• Guest's Avatar
    Guest replied
    pacikoski,
    Kwestia braku dostępu do tych kolekcji została już rozwiązana. Powinieneś mieć już dostęp.

Leave a comment:

• pacikoski
    replied
    widze ze nikt tu nie zaglada na te fora ... ech

Leave a comment:

• pacikoski
    replied
    a w pakiecie MULTI MAN PACK tez jest hustler VOD a ja mimo wykupionego pakietu nie mam do niego dostepu ... moze ktos to zweryfikowac z naczelnych forum bede wdzieczny

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    janek_100, TAK. Jest to włączenie na zasadach standardowych, zatem wyłączenia tej kolekcji następuje ze skutkiem na koniec miesiąca w którym dokonane jest zgłoszenie.

Leave a comment:

• janek_100
    replied
    Witam,
    mam pytanie odnośnie usługi Hustler VOD. Czy w cenie 9zł/mies. jest ona ze zobowiązaniem czasowym czy można ją wyłączyć w dowolnym momencie ze skutkiem na koniec miesiąca?

Leave a comment:

• Leonk1974
    replied
    Nigdy w życiu za ten szajs nie zapłaciłbym nawet 1 zł.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @raffik27,

komunikat jest prawidłowy. Promocja All Inclusive+ nie zawiera następujących usług netVOD+: Da Vinci Learning, Konto dodatkowe, Hustler, Fun VOD.

Leave a comment:

• raffik27
    replied
    Jak to jest... posiadam pakiet all inclusive+, w tym pakiet netVOD+ podstawowy i netVOD dodatkowy... a jak wchodzę w netvod+ w opcje dla dorosłych to pojawia się komunikat że za hustler vod mam zapłacić 9zł miesięcznie jeżeli chce korzystać... ciekawe to jest... mógłby któryś z przestawicieli t wyjaśnić jak to ejst...

Leave a comment:

• emil200
    replied
    u mnie w bok jest tez all inclusive+
    banda zlodzieji jak mowia wszystko to powinno byc wszystko

Leave a comment:

• Playzone
    replied
    Rejestruje sie w bok. I mam na środku all inclusive+

Trochę mnie to [ciach] ponieważ myślałem, ze płacąc ta cenę będę miał wliczone to za co płacilem dodatkowo w n. na to wychodzi ze nie.
    To jest poprostu jakaś paranoja.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Jeżeli na umowie Twój pakiet się nazywa "All Inclusive" a nie np. "All Inclusive dla abonentów" czy podobnie to zgłaszając reklamacje masz 100% szans na powodzenie.

Leave a comment:

• Playzone
    replied
    Mnie tez oszukano. Zobacz co mam w podpisie.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    napisał(a) emil200 Zobacz post
    witam posiadam Pakiet All Inclusive+ i dlaczego za ta usluge mam placic skoro mi powiedziano ze bede mial wszystko a wcale to nie prawda ???
    Podaj dokładną nazwę pakietu jaki posiadasz (sprawdź w umowie).

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) emil200 Zobacz post
    witam posiadam Pakiet All Inclusive+ i dlaczego za ta usluge mam placic skoro mi powiedziano ze bede mial wszystko a wcale to nie prawda ???
    haha

Czemu sie dziwisz ?

Chodzilo o to by naciagnac klienta !!!
    Tez mnie oszukano.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+