Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nc+ GO - Konkurs 2017

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nc+ GO - Konkurs 2017

Ktoś może wie, gdzie na stronie nc+ jest formularz do pytania konkursowego ? Chodzi o konkurs NC+ GO, gdzie można wygrać pakiet VIP+ Max. Mam już konto na ncplusgo.pl i nie chciałbym drugi raz zakładać.

W momencie rejestracji w usłudze nc+GO otrzymujesz wiadomość z linkiem aktywacyjnym w którym również jest link do formularza konkursowego.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Może się nie zrozumieliśmy. Mam już konto w usłudze nc+ GO. Mam także link aktywacyjny, ale ze stycznia 2016. Nic tam nie ma o konkursie. Więc pytanie brzmi, jak wziąć udział w konkursie ??

Komentarz

@ adolf2 wyjaśniam, że konkurs jest skierowany do Abonentów, którzy w czasie jego trwania zarejestrują się w nc+ GO.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Promocje dla nowych, dekodery za 0 zł dla nowych, konkursy dla nowych. Będzie coś kiedyś dla wieloletnich abonentów, którzy płacą niemało ??

Komentarz

A mnie zastanawia dlaczego tak usilnie namawiają do nc+go i do podłączenia dekodera do internetu. Do tej pory tylko zachęcali ale skoro teraz nawet nagrody dają...

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+