Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Xiaomi Mi Max

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Xiaomi Mi Max

W telefonie Sklep Play w ogóle nie pokazuje takiej aplikacji, a po przejściu do sklepu Play w komputerze przez link: http://go.ncplus.pl/go/jak-to-dziala#pobierz pojawia się następujący komunikat: "Aplikacja jest niezgodna z twoim urządzeniem". Dlaczego w Sklepie Play zablokowana jest możliwość zainstalowania aplikacji NC+GO na Xiaomi Mi Max ?
    Ostatni raz edytowany przez Buashy; 2017-02-17, 18:12.

Buashy
    czy Twoje urządzenie spełnia te kryteria:
    posiada systemem Android w wersji 4.0 i wyższej lub iOS w wersji 7.0 i wyższej lub Windows Phone w wersji 8.1 i wyższej?
    Tylko na tych systemach nc+ GO jest dostępne.

Komentarz

Oczywiście, że tak. Mam w telefonie system Android 6.0.1.

Komentarz

Buashy
        czy urządzenie jest zrootowane? Czy pobierane aplikacje są zapisane w pamięci telefonu czy na karcie? W przypadku nc+GO konieczne jest by był to telefon.

Komentarz

Jest to telefon, nie jest zrootowany, aplikacje instalowane są w pamięci wewnętrznej telefonu.

Komentarz

Buashy
            rozumiem,że pobierasz nc+ GO z Google Play i inny komunikat oprócz podanego powyżej się nie pojawia? Podaj proszę dokładny model telefonu.
            Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-02-20, 13:08.

Komentarz

Ze sklepu Google Play w telefonie aplikacji w ogóle pobrać się nie da. Aplikacja Google Play w ogóle się nie pojawia w wynikach wyszukiwania. Jest tylko NC+Pilot. Po zalogowaniu się do sklepu Google Play na komputerze, gdy wybieram swoje urządzenie to widzę przy nim komunikat: "Aplikacja jest niezgodna z twoim urządzeniem" (załączam print screen). Dokładny model telefonu podany jest w tytule wątku: Xiaomi Mi Max.

Komentarz

Buashy,
                urządzenie ma za niski poziom zabezpieczeń którego wymagają do nas kontentodawcy. W związku z tym nie można na nim uruchomić nc+ GO.

Komentarz

Co to znaczy "za niski poziom zabezpieczeń" ? Zabezpieczenia zależą raczej od oprogramowania, a nie od konkretnego urządzenia. W tym urządzeniu zainstalowane jest Google Widevine Modular DRM wymagane przez większość kontentodawców.

Komentarz

Buashy,
                    kontentodawcy od których nc+ pozyskuje prawa licencyjne umożliwiające rozpowszechnianie ich w Internecie, nakładają na nas obowiązek odpowiedniego ich chronienia. Urządzenie które posiadasz nie spełnia tych norm w związku z tym nie możemy na nie aplikacji.

Komentarz

W takim razie proszę o napisanie jakie to są dokładnie normy, których nie spełnia moje urządzenie oraz o listę urządzeń, które te normy spełniają. Wymieniłem telefon na nowy, bo na moim starym też NC+GO nie działało. Na stronie podajecie tylko wymaganie, że ma być Android 4.0 lub wyższy, nic o żadnych normach zabezpieczeń. To jak mam znaleźć urządzenie, na którum NC+Go będzie działało ? Metodą prób i błędów ? A faktury za kolejne nietrafione urządzenia przysyłać do NC+ ?

Komentarz

Mam wrażenie, że zostałem spławiony przy pomocy bliżej nieokreślonych "norm" i olany. Dodam zatem od siebie, że na moim urządzeniu, które podobno nie spełnia norm kontentodawców NC+Go bez problemu działają takie aplikacje:
                        player.pl - telewizja TVN - ten sam właściciel co NC+
                        Ipla
                        HBO GO
                        Onet VOD - też ten sam właściciel co NC+
                        TVP Stream
                        i parę innych serwisów VOD i TV online.

Czy zatem kontentodawcy tych serwisów mają inne normy niż kontentodawcy NC+ ?

Komentarz

Buashy,
                          normy narzucane przez kontentodawców określane są indywidualnie dla każdego z odbiorców. Nie mogę więc spekulować, jak ta kwestia wygląda u innych operatorów.

Komentarz

i znowu unik ...

Proszę nie spekulować o innych operatorach. Proszę udzielić mi informacji jakiej konkretnie normy nie spełnia telefon Xiaomi Mi Max dla kontentodawców NC+go. Jeśli twierdzisz, że moje urządzenie nie spełnia norm to musisz wiedzieć jakie to normy.

Komentarz

Oni przecież tego nie wiedzą to i Pani Aleksandra nie napisze. Aplikacja działa losowo, a jak nie działa to mówią, że urządzenie nie spełnia norm - o których nawet najstarsi górale nie słyszeli, no ale tekst jest.

Ja również podłączam się pod pytanie kolegi. Czy istnieje jakaś lista wszystkich urządzeń mobilnych na których gwarantujecie poprawne działanie aplikacji nc+go. Jeśli nie ma listy per urządzenie proszę podać DOKŁADNE uwarunkowania jakie musi takie urządzenie spełniać, aby serwis działał. Jestem w trakcie poszukiwania nowego smartfona i chciałbym te wymagania znać dokładnie, żeby nie okazało się, jak u kolegi, że serwis nie działa, a przyczyną są bliżej nieokreślone poziomy zabezpieczeń.
                              Ostatni raz edytowany przez Kipcior; 2017-02-27, 09:01.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+