Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z logowaniem nc+ GO

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Problem z logowaniem nc+ GO

  Od jakiegoś czasu mam poważny problem z zalogowaniem się do usługi nc+ GO.
  Z serwisu korzystałem bez żadnych problemów przez prawie rok. Pewnego dnia podczas logowania się wyskoczyła mi informacja "Błędny login lub hasło".
  Po kilku nieudanych próbach logowania skorzystałem z opcji zmiany hasła. Na maila dostałem odpowiednią wiadomość z linkiem, zmieniłem hasło jednak problem pozostał.
  Próbowałem kilkukrotnie zmieniać hasło na różnych przeglądarkach jednak bez powodzenia. Za każdym razem wyskakuje komunikat o błędnych danych.
  Czym spowodowany może być taki problem?

 • #2
  Nabiallo
  problem wymaga weryfikacji konta abonenckiego. Skontaktuj się proszę z inforliną, sprawdzone zostana dane takie jak nr abonenta, Pesel i ilość Twoich umów. Po ponownym zaktualizowniu danych problem powinien ustąpić.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz


  • #3
   Z ciekawości spróbowałem założyć nowe konto na nc+GO na mój numer abonenta ale na inny adres email. Co ciekawe rejestracja przebiegła pomyślnie i usługa działa jak wcześniej bez problemów - tak jak dawniej. Wygląda na to, że z jakiegoś powodu konto zostało usunięte bądź unieważnione.
   Ale ważne, że problem rozwiązany. Podejrzewam, że weryfikacja konta również rozwiązała by problem więc dziękuję za odpowiedź.

   Komentarz

   Pracuję...
   X
   nc+