Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Błąd rejestracji konta"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "Błąd rejestracji konta"

Witam.

Podczas próby zarejestrowania się na ICA wyskakuje mi błąd podany w tytule. Rejestracji próbuję dokonać przy pomocy numeru PESEL oraz numeru karty. PESEL swój znam ;) Numer karty wpisuję bez spacji oraz innych znaków (w innym wypadku wyskakuje mi komunikat, że numer karty jest nieprawidłowy). Hasło wpisuję według ustalonego odgórnie szablonu. W czym może tkwić problem? Dodam, że utrzymuje się on od kilku tygodni.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.

CB900,
    wyczyść pliki cookis a następnie wykonaj logowanie zgodnie z poniższym schematem:
    Aby korzystać serwisu moje nc+, należy przeprowadzić proces rejestracji poprzez podanie numeru PESEL, adresu e-mail, numeru Abonenta w formacie xxxxx oraz dowolnego hasła. Po rejestracji należy się zalogować. Jako login będzie wykorzystywany podany adres e-mail.
    Jeśli problem powróci proszę o kontakt z Infolinią w celu weryfikacji danych na koncie abonenckim.

Komentarz

CB900 ma racje. Blad jest od kilku tygodni i wyczyszczenie plikow cookies nic nie da. Niezaleznie od przegladarki zawsze jest to samo, nawet prosilem kolege zeby sprobowal myslac ze cos jest nie tak z moim komputerem i tez mial ten blad. Mysle ze to moze byc jakas wieksza awaria, moze ktos z nc+ by sie temu przyjzal?

Pozdrawiam
      Ostatni raz edytowany przez toluen; 2017-03-30, 23:25.

Komentarz

Dlaczego rejestracja nie działa? Nie ma to nic wspólnego z cookies. Wszystko wpisuję poprawnie i obojętnie czy wybiorę pesel czy nip i tak jest "błąd rejestracji konta". Jestem na karcie, więc wybieram numer karty, a nie abonenta.

Komentarz

piogre
          serwis moje nc+ jest dostępny tylko dla umów abonamentowych. Nie ma możliwości zarejestrowania konta na numer karty.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+