Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ICA - Nie udało się zalogować

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Od momentu zmiany procesu logowania z PESELu na e-mail czyli od dnia 16.12, nie mogę korzystać z ICA, jedyne co widzę po zalogowaniu to :
    Ostatni raz edytowany przez P4nT3R; 2017-01-04, 15:41.

Komentarz

napisał(a) P4nT3R Zobacz post
      Od momentu zmiany procesu logowania z PESELu na e-mail czyli od dnia 16.12, nie mogę korzystać z ICA, jedyne co widzę po zalogowaniu to :
      Wpisz adres e-mail wielkimi literami.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Nie mogę się zalogować na ICA z numerem Pesel. Wpisuje prawidłowy Pesel i Hasło i wypisuje Nie udało się zalogować. Dlaczego?Potrzebna mi faktura do zapłaty a nie wydrukuje jej bez zalogowania.

Komentarz

Orion045, sposób logowania do moje nc+ uległ zmianie. Konieczne jest abyś wykonał ponowną rejestrację.
          Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem https://moje.ncplus.pl/user/register
          Zgodnie z polami w formularzu proszę o wpisanie danych:
          - numer PESEL,
          - numer Abonenta – bez myślnika i następujących po nim cyfr,
          - adres e-mail.

W następnym polu proszę wpisać zdefiniowane przez Ciebie hasło, które powinno składać się z co najmniej 8 znaków. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w przycisk ‘Utwórz konto’

Po rejestracji, podczas logowania, należy wpisać adres e-mail oraz ww. hasło.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+