Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

hbo go wifibox+ oraz android kilka pytan

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• hbo go wifibox+ oraz android kilka pytan

Witam,
    mam kilka pytan,
    jak ogladac hbogo na wifibox?
    nie mam tego w ustawieniach ani w serwisach internetowych.
    Tylko przez ncplus go moge ogladac, czy tak powinno byc?
    czemu taka slaba jakosc?, internet mam szybki

czemu na androidzie nie dziala poprzez internet z kabla (laczy sie tylko przez wifi), jak poprawic jakosc?

pozdr.
    arkat

arkat,
    jaki komunikat pojawia się przy próbie uruchomienia HBO GO na dekoderze?
    Jeśli ściągnieś ze sklepu aplikację HBO GO wówczas po zalogowniu bedziesz mógł korzystać z usług. Nie jest konieczne ogladanie przez nc+GO. Za jakość materiałów w HBO GO odpowieda nadawca czyli HBO.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Na dekoderze nie mam do wyboru HBO GO, mam tylko ncplus go i tam widze materialy hbo.

Na androidzie hbogo moge ogladac aczkolwiek jakosc jest beznadziejna (download ok. 700MB/h) no i tylko na Wifi przez kabel brak polaczenia.
      ale rozumiem ze za to ncplus nie odpowiada.

Komentarz

arkat
        na dekoderze Wfibox bedziesz miał dostęp do HBO czyli kolekcji bardzo zblizonej do HBO GO. Samo HBO GO nie jest dostępne. Jeśli masz telewizor typu Smart TV to możesz miec tam HBO GO i po wpisaniu TV PIN możesz oglądąć filmy.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+